Osada Dzikich

Od 150 zł

Solina .
38-610 Solina
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Bieszczadach. Osada Dzikich w Solinie położona jest blisko jeziora dzięki czemu umożliwia korzystanie ze znakomitych warunków do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. W Osadzie Dzikich czeka na Państwa komfortowy nocleg w 4 domkach letniskowych przeznaczonych dla 6 osób każdy.   W środku znajdują się wygodne pokoje, salon kominkowy z TV, łazienka z prysznicem i kuchnia dla gości wyposażona w lodówkę, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny i zastawę stołową. Na posesji można podziwiać piękny ogród, do dyspozycji jest także parking, taras, grill i plac zabaw dla dzieci z trampoliną. Organizujemy również spotkania integracyjne.
czytaj więcej


Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Bieszczadach. Osada Dzikich w Solinie położona jest blisko jeziora dzięki czemu umożliwia korzystanie ze znakomitych warunków do uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa.

W Osadzie Dzikich czeka na Państwa komfortowy nocleg w 4 domkach letniskowych przeznaczonych dla 6 osób każdy.

 

W środku znajdują się wygodne pokoje, salon kominkowy z TV, łazienka z prysznicem i kuchnia dla gości wyposażona w lodówkę, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny i zastawę stołową.

Na posesji można podziwiać piękny ogród, do dyspozycji jest także parking, taras, grill i plac zabaw dla dzieci z trampoliną.

Organizujemy również spotkania integracyjne.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Domek 6-osobowy od 150 zł/doba

Cena jest zależna od sezonu, liczby gości i długości pobytu.

W ciągu 4 dni od dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 20% kwoty za pobyt. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również