Noclegi Zwierzyniec Pod Lasem

Od 35 zł

Zwierzyniec
ul. Brzozowa 1
22-470 Zwierzyniec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy do pięknego Zwierzyńca położonego malowniczo nad rzeką Wieprz. Roztoczańska przyroda tylko czeka by ją odkryć. Wybierz się nad Roztocze już dziś i odkryj, co ma do zaoferowania! Noclegi Zwierzyniec „Pod Lasem” to świeżo wykończony dom z nowymi meblami i sprzętem.   Leży w zasięgu tego, co Roztocze ma najcenniejszego – wyjątkowej przyrody. W pobliżu znajduje się las i szlaki turystyczne, których zwiedzanie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki naszej wypożyczalni rowerów.   Posiadamy wygodne i stylowo urządzone pokoje 2 i 3-osobowe, łazienki i dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem. W domku do dyspozycji jest TV satelitarna i bezprzewodowy Internet. Natomiast na
czytaj więcej

 

Zapraszamy do pięknego Zwierzyńca położonego malowniczo nad rzeką Wieprz. Roztoczańska przyroda tylko czeka by ją odkryć. Wybierz się nad Roztocze już dziś i odkryj, co ma do zaoferowania!

Noclegi Zwierzyniec „Pod Lasem” to świeżo wykończony dom z nowymi meblami i sprzętem.

 

Leży w zasięgu tego, co Roztocze ma najcenniejszego – wyjątkowej przyrody. W pobliżu znajduje się las i szlaki turystyczne, których zwiedzanie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki naszej wypożyczalni rowerów.

 

Posiadamy wygodne i stylowo urządzone pokoje 2 i 3-osobowe, łazienki i dużą kuchnię z pełnym wyposażeniem. W domku do dyspozycji jest TV satelitarna i bezprzewodowy Internet. Natomiast na zewnątrz udostępniamy parking na ogrodzonej posesji i wiatę z grillem.

Atrakcje w Zwierzyńcu:

- Roztoczański Park Narodowy,
- Stawy ECHO,
- Rezerwat i wzniesienie Bukowa Góra,
-Pałac dawnej Ordynacji Zamojskiej, tzw. Pałac Plenipotenta,
- „Kościół na wodzie" z XVIII wieku z barokową fasadą.

zwiń

Zobacz również