Noclegi na Akacjowej

Od 110 zł

Noclegi na Akacjowej

Noclegi na Akacjowej w miejscowości Szczyrk
Google Ads 300x250

Opis

Noclegi na Akacjowej to fantastyczne miejsce do odpoczynku i spędzenia miło czasu w gronie przyjaciół lub rodziny, a także znakomita baza wypadowa w Beskid Śląski.

Nasz obiekt jest położony w uroczym mieście Szczyrk u stóp Skrzycznego, nad rzeką Żylicą. Oferujemy przytulne pokoje gościnne i apartament (pokój typu studio) w nowej odsłonie!

Posiadamy pokoje 2-osobowe z łazienką i możliwością dostawki oraz apartament 4-osobowy z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Do dyspozycji gości w pokojach są duże telewizory LCD z telewizją naziemną i bezprzewodowy Internet. Wszystkie pokoje, łazienki i przedpokój są ogrzewane.

W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia zewnętrzna, a także duży ogród, w którym latem można rozpalić ognisko lub grilla i stół do tenisa stołowego. To wspaniałe miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku ulicznego oraz narciarzy i snowboardzistów.

W okolicy znajdują się wypożyczalnie i serwisy narciarskie, wyciąg orczykowy, kolej na Skrzyczne, Beskid Sport Arena i Szczyrkowski Ośrodek Narciarski.


Szczyrk - miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Jest to miasto o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca. Najniższy punkt znajduje się przy granicy z Buczkowicami, a najwyższy szczyt Skrzycznego. 


Atrakcje:

*Skrzyczne,

*Kolej linowa Skrzyczne,

*Klimczok,

*Malinowska Skała,

*Ścieżka nad Żylicą,

*Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła,

*Crossowy tor rowerowy i trasy narciarstwa biegowego,

*Schroniska turystyczne: Chata Wuja Toma, Schronisko Klimczok i Schronisko Skrzyczne,

*Sanktuarium na Górce w Szczyrku,

*Narciarstwo: Centralny Ośrodek Sportu, Szczyrk Mountain Resort,

*Przełęcz Salmopolska,

*Gospoda Polska.