Domki Cichy Kąt

Od 150 zł

Myczków 20B
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do malowniczej miejscowości Myczków nad Jeziorem Solińskim w pobliżu znanego uzdrowiska Polańczyk. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla poszukujących ciszy i spokoju. Wokół rozciągają się imponujące góry i wzniesienia oraz wspaniałe jezioro. Miłośnicy gór docenią szczególnie bliskość popularnych szlaków turystycznych w Bieszczadach.   Posiadamy do wynajęcia domki 5-osobowe z pełnym wyposażeniem sanitarno-kuchennym. W domku znajdują się 2 łazienki o podwyższonym standardzie, 2 oddzielne toalety, kuchnia i komfortowe pokoje, w tym dwa z balkonem i jeden z wyjściem na taras. Każdy pokój wyposażony jest w 2 łóżka, telewizor, szafkę na ubrania i wieszaki. Natomiast w kuchni do dyspozycji jest lodówka,
czytaj więcej


Zapraszamy do malowniczej miejscowości Myczków nad Jeziorem Solińskim w pobliżu znanego uzdrowiska Polańczyk. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla poszukujących ciszy i spokoju. Wokół rozciągają się imponujące góry i wzniesienia oraz wspaniałe jezioro. Miłośnicy gór docenią szczególnie bliskość popularnych szlaków turystycznych w Bieszczadach.

 

Posiadamy do wynajęcia domki 5-osobowe z pełnym wyposażeniem sanitarno-kuchennym.
W domku znajdują się 2 łazienki o podwyższonym standardzie, 2 oddzielne toalety, kuchnia i komfortowe pokoje, w tym dwa z balkonem i jeden z wyjściem na taras. Każdy pokój wyposażony jest w 2 łóżka, telewizor, szafkę na ubrania i wieszaki. Natomiast w kuchni do dyspozycji jest lodówka, kuchenka gazowa i naczynia. Zapewniamy dostęp do Internetu.

Na terenie obiektu udostępniamy gościom również:
- bezpieczny parking,

- wi-fi

- miejsce na ognisko,
- grill stacjonarny i przenośny,
- piaskownicę,
- huśtawkę,
- boisko do siatkówki,
- trampolinę.

zwiń

Zobacz również