Noclegi pod wyciągiem na Skrzyczne

Od 70 zł

Szczyrk
ul. Skośna 11
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Planujesz krótki wypad w Beskidy? A może szukasz noclegu na ferie zimowe blisko wyciągu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! By wypoczynek był jak najbardziej udany, przygotowaliśmy ofertę kwater, które powinny spełnić oczekiwania każdego z turystów. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji Szczyrku, przy ulicy Skośnej.   Szczyrk jest popularną wśród turystów miejscowością do wypoczynku. I to niezależnie od pory roku. Kwatera znajduję się 50m. od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne. Pokoje z łazienkami Wyposażenie pokoi: telewizor, internet, kuchnia z całym wyposażeniem dostępna dla gości. Bezpłatny parking pod domem. Do Szczyrku turystów przyciągają przede wszystkim sporty zimowe, gdyż oferta na
czytaj więcej

 

Planujesz krótki wypad w Beskidy? A może szukasz noclegu na ferie zimowe blisko wyciągu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! By wypoczynek był jak najbardziej udany, przygotowaliśmy ofertę kwater, które powinny spełnić oczekiwania każdego z turystów.


Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji Szczyrku, przy ulicy Skośnej.
 

Szczyrk jest popularną wśród turystów miejscowością do wypoczynku. I to niezależnie od pory roku.

Kwatera znajduję się 50m. od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne. Pokoje z łazienkami Wyposażenie pokoi: telewizor, internet, kuchnia z całym wyposażeniem dostępna dla gości. Bezpłatny parking pod domem.

Do Szczyrku turystów przyciągają przede wszystkim sporty zimowe, gdyż oferta na białe szaleństwo jest dość szeroka i ciekawa. Aktywny sposób spędzania wolnego czasu zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym w formie narciarstwa biegowego bądź kolarstwa crossowego - takie możliwości daje trasa zlokalizowana przy ul. Sosnowej w Górnym Szczyrku. Ponadto świetnie rozwija się tu paralotniarstwo. Deptak jest idealnym miejscem dla spacerów oraz joggingu, nordic walking oraz do turystyki rowerowej.

zwiń

Zobacz również