Ostoja u Moni

Od 250 zł

Szczecinowo
ul. Szczecinowo 4
19-330 Stare Juchy
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ostoja u Moni Już od 250 zł za dobę wynajmę cały  dom na wyłączność wraz z dużą ogrodzoną działką do 8 osób 200 m od jeziora na Mazurach w malowniczej miejscowości Szczecinowo, gm.Stare Juchy. Na dole salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z prysznicem. W domu na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz taras z widokiem na jezioro stolikiem kawowym i krzesła.  Na zewnątrz znajduje się miejsce do grilowania wraz z dużym stołem,pawilonem ogrodowym blisko piaskownicy i domkiem dla dzieci co pozwala na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Cztero metrowa trampolina, huśtawki, rowery górskie to dodatkowe atrakcje. Na
czytaj więcej

Ostoja u Moni

Już od 250 zł za dobę wynajmę cały  dom na wyłączność wraz z dużą ogrodzoną działką do 8 osób 200 m od jeziora na Mazurach w malowniczej miejscowości Szczecinowo, gm.Stare Juchy.

Na dole salon z kominkiem, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz łazienka z prysznicem. W domu na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz taras z widokiem na jezioro stolikiem kawowym i krzesła. 

Na zewnątrz znajduje się miejsce do grilowania wraz z dużym stołem,pawilonem ogrodowym blisko piaskownicy i domkiem dla dzieci co pozwala na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Cztero metrowa trampolina, huśtawki, rowery górskie to dodatkowe atrakcje. Na terenie działki znajduje się sad oraz miejsce na roztawienie namiotów. Teren jest ogrodzony co daje poczucie bezpieczeństwa. W miejscowości znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, plaża oraz sklep.

Okolica jest bardzo urokliwa co sprzyja spacerom przejażdżkom rowerowym i podziwianiu wspaniałych widoków.

 

Serdecznie zapraszam.

zwiń

Zobacz również