Pensjonat Ewa

Od 80 zł

Wisła
ul. Brzozowa 14
43-460 Wisła
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pensjonat Ewa oferuje noclegi w Wiśle w komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach wyposażonych w łazienki oraz Tv. Nasza lokalizacja stanowi świetną bazę wypadową na wypoczynek o każdej porze roku, na narty oraz piesze wędrówki. Na trenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, miejsce na przechowanie nart, rowerów w miarę dostępności, wypożyczanie kijków do Nordic Walking, wiata grilowa jak również bezpłatne Wi-Fi. Oferujemy możliwość zorganizowania wycieczki objazdowej po Wiśle oraz wspólnego biesiadowania z góralami.Wisła jest piękny beskidzkim miastem nazywana także Perłę Beskidu Śląskiego. Z miasta jest wiele wyjść na szlaki, które pozwalają cieszyć się urokiem Czantorii, Stożka, Równicą, Trzema Kopcami Wiślańskimi i
czytaj więcej

Pensjonat Ewa oferuje noclegi w Wiśle w komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach wyposażonych w łazienki oraz Tv.
Nasza lokalizacja stanowi świetną bazę wypadową na wypoczynek o każdej porze roku, na narty oraz piesze wędrówki. Na trenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, miejsce na przechowanie nart, rowerów w miarę dostępności, wypożyczanie kijków do Nordic Walking, wiata grilowa jak również bezpłatne Wi-Fi.
Oferujemy możliwość zorganizowania wycieczki objazdowej po Wiśle oraz wspólnego biesiadowania z góralami.

Wisła jest piękny beskidzkim miastem nazywana także Perłę Beskidu Śląskiego. Z miasta jest wiele wyjść na szlaki, które pozwalają cieszyć się urokiem Czantorii, Stożka, Równicą, Trzema Kopcami Wiślańskimi i Przełęczą Salmopolską i cudnymi panoramami tych gór, a na tych szlakach odpoczniemy w schroniskach, np. na Soszowie czy na Stożku. W centrum miasta czeka pełen turystów deptak i Rynek z kramami z rękodziełem, fontanną i Domem Zdrojowym.  


 Śniadania w formie bufetu w godz. od 9:00 do 10:00,
Obiadokolacje w formie bufetu w godz. od 18:00 do 19:00

zwiń

Zobacz również