Apartament i domek Skrzydło Anioła

Od 360 zł

Kazimierz Dolny
ul. Góry 14
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do apartamentu "Skrzydło Anioła" oraz domku na drzewie "Ponad Drzewami" w Kazimierzu Dolnym.Z dala od zgiełku miasta, na najwyższym wzniesieniu Kazimierza, gdzie kiedyś stały wiatraki i gdzie wiecznie obecny wiatr, nieznacznie poruszał ich skrzydłami, stoi 100-letni dom z apartamentem Skrzydło Anioła oraz wyjątkowy domek Ponad Drzewami.Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, małej toalety z umywalką i hallu z miejscem do wypoczynku. Całe piętro jest do dyspozycji gości. Na parterze usytuowana jest także weranda, tuż przy niezależnym wejściu do ?Skrzydła Anioła?. Na werandzie podawane są posiłki, jeśli taka
czytaj więcej

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do apartamentu

"Skrzydło Anioła" oraz domku na drzewie "Ponad Drzewami" w Kazimierzu Dolnym.

Z dala od zgiełku miasta, na najwyższym wzniesieniu Kazimierza, gdzie kiedyś stały wiatraki i gdzie wiecznie obecny wiatr, nieznacznie poruszał ich skrzydłami, stoi 100-letni dom z apartamentem Skrzydło Anioła oraz wyjątkowy domek Ponad Drzewami.
Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, małej toalety z umywalką i hallu z miejscem do wypoczynku. Całe piętro jest do dyspozycji gości. Na parterze usytuowana jest także weranda, tuż przy niezależnym wejściu do ?Skrzydła Anioła?. Na werandzie podawane są posiłki, jeśli taka chęć będzie wcześniej zgłoszona ( w cenie nie wliczonej w pobyt), a wieczorem można rozpalić tam kominek i zagrać w szachy. W hallu na górze jest usytuowany stolik z fotelami, gdzie można pograć w szachy, poczytać książki z biblioteczki znajdującej się na schodach, oraz w pokoju ?Malinowym?, także pisma. Obiekt posiada wi-fi.

Ponad Drzewami to pierwszy domek na drzewie, wykonany jedynie z ekologicznych elementów, drewna świerkowego, naturalnych olei barwiących i zabezpieczających, w zgodzie z najnowszymi technologiami. Puki co jest to pierwsze w Kazimierzu Dolnym tego typu, niecodzienne miejsce noclegowe, a trzecie w Polsce. Domek posiada własną łazienkę, salonik, sypialnię z widokiem na prywatny wąwóz, taras, a także klimatyzację. Będzie to miejsce całkowicie wolne od wi-fi, telewizji i komórek, ekologiczne i sprzyjające wypoczynkowi.

Pobyt w takim domku to nie tylko niezwykły relax w otoczeniu wąwozów,odwiedzających nas zwierząt i wszechobecnej ciszy. To całkiem inny sposób na wyciszenie, powrót do natury, aktywny wypoczynek. Bez telefonów, telewizji, stresów i negatywnych emocji. To nasze przyjazne miejsce dla Ciebie.

Wokół znajduje się prywatny ogród, sad, łąka, las i wąwozy należące do obiektu(razem 4 hektary); Do dyspozycji gości w sezonie są leżaki, żeby wśród zieleni i kwiatów odpocząć i nabrać sił do pieszych wędrówek po okolicy. 

Znajdujemy się zaledwie 500 metrów od Rynku Głównego przy ul. Góry 14.
PREFERUJEMY KONTAKT TELEFONICZNY LUB VIA SMS
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również