Pod Kokoszką

Od 35 zł

Szczawnica
ul. Brzeg 15
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszam miłych gości w nasze kochane Pieniny do Szczawnicy "POD KOKOSZKĘ", która stanowi doskonałą bazę noclegową i wypadową na liczne pienińskie atrakcje. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju to właśnie w naszym domu to znajdziesz. Pokoje dostosowane są do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół.     Dom położony jest w spokojnej części Szczawnicy, jednym z najpiękniejszych zakątków regionu Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego, w przepięknej Dolinie Grajcarka. Blisko stąd zarówno do centrum jak i do najważniejszych szlaków turystycznych i rowerowych. Wspaniała i kameralna atmosfera, dużo przestrzeni i wygoda sprawia, że dom
czytaj więcej


Zapraszam miłych gości w nasze kochane Pieniny do Szczawnicy "POD KOKOSZKĘ", która stanowi doskonałą bazę noclegową i wypadową na liczne pienińskie atrakcje. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju to właśnie w naszym domu to znajdziesz. Pokoje dostosowane są do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół.
 

 

Dom położony jest w spokojnej części Szczawnicy, jednym z najpiękniejszych zakątków regionu Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego, w przepięknej Dolinie Grajcarka. Blisko stąd zarówno do centrum jak i do najważniejszych szlaków turystycznych i rowerowych. Wspaniała i kameralna atmosfera, dużo przestrzeni i wygoda sprawia, że dom nasz to wspaniałe miejsce do spędzenia urlopu, świąt czy weekendu.

Oferujemy Państwu komfortowe, dobrze nasłonecznione pokoje 2, 3 i 4 osobowe z ładnie ukwieconymi balkonami. W każdym pokju znajduje się TV i łazienka (pełny węzeł sanitarny - umywalka, ubikacja i kabina prysznicowa) oraz czajnik bezprzewodowy. Pokoje są przestronne, wygodne, zadbane i urządzone z gustem. Do dyspozycji gości estetycznie urządzony aneks kuchenny z dobrze wyposażoną jadalnią ( lodówka, kuchenka gazowa 4-palnikowa, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, mikrofala, naczynia,).

Na terenie posesji znajduje się ogród oraz pomieszczenie gospodarcze, w którym można sobie bezpiecznie przechować rowery, wózki dziecięce, narty, sanki, itp.

Zapewniamy bezpłatny parking w obrębie posesji w ogrodzonym, zamykanym na zasuwaną bramę.

Walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolice pozwolą aby pobyt w SZCZAWNICY POD KOKOSZKĄ był relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzeniem wolnego czasu. 

Polecamy mnóstwo atrakcji takich jak: spływ Dunajcem, wycieczka na "Trzy Korony, Sokolicę, Wąwóz Homole, Biała Woda, Wysokie Skałki, Dolina Grajcarka, zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie, trasa rowerowa do Czerwonego Klasztoru, spacer promenadą, centrum uzdrowiska z parkami i wodami mineralnymi, wyciąg na "PALENICĘ", wodospad Zaskalnik

zwiń

Zobacz również