Pod Lasem

Sakowczyk 7
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  "Pod Lasem" to obiekt znajdujący się w odległości zaledwie 3 km od Jeziora Solińskiego, z licznymi przystaniami wodnymi.   Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, zapewniając łącznie 15 miejsc noclegowych. Na wyposażeniu wszystkich pokojów są telewizory, czajniki elektryczne oraz lampki nocne.   Udostępniamy naszym Gościom aneks kuchenny, a na podwórku bezpłatny parking, wiatę grillową, miejsce na ognisko oraz boisko do gry w piłkę. Dzieci również znajdą rozrywkę w postaci piaskownicy i huśtawek. Dodatkowo oferujemy Gościom przejazdy po górach terenowym autem. Sakowczyk to mała, cicha i spokojna wieś położona w otoczeniu gór i lasów. W okolicy znajdują
czytaj więcej

 

"Pod Lasem" to obiekt znajdujący się w odległości zaledwie 3 km od Jeziora Solińskiego, z licznymi przystaniami wodnymi.
 

Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, zapewniając łącznie 15 miejsc noclegowych. Na wyposażeniu wszystkich pokojów są telewizory, czajniki elektryczne oraz lampki nocne.

 

Udostępniamy naszym Gościom aneks kuchenny, a na podwórku bezpłatny parking, wiatę grillową, miejsce na ognisko oraz boisko do gry w piłkę. Dzieci również znajdą rozrywkę w postaci piaskownicy i huśtawek.

Dodatkowo oferujemy Gościom przejazdy po górach terenowym autem.

Sakowczyk to mała, cicha i spokojna wieś położona w otoczeniu gór i lasów. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne i rowerowe, a w promieniu 3 km znaleźć można wiele atrakcji i udogodnień, między innymi:

  • sklepy
  • restauracje
  • wypożyczalnie rowerów górskich
  • wypożyczalnie rowerów wodnych oraz kajaków
  • miejsca dla wędkarzy
  • stadnina koni, kucyków
 
zwiń

Zobacz również