POD ŻUKOWCEM

Od 35 zł

Bóbrka 107
38-623 Bóbrka
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w uroczym zakątku Bieszczad.   Oferta: Dysponujemy apartamentem usytuowanym na piętrze domu. Apartament posiada dwie sypialnie, kuchnię z pełnym wyposarzeniem oraz łazienką z wanną i kabiną prysznicową. Oprócz apartamentu posiadamy domek z trzema pokojami z niezależnymi  wejściami. Pokoje posiadają saloniki z aneksem kuchennym, łazienki oraz antresole z dodatkowym miejscem do spania. Pokoje wyposażone  są  w TV i internet. Do dyspozycji Państwa jest grill, miejsce na ognisko, boisko do siatki a także piaskownica dla  dzieci. Dla osób lubiących wędkowanie wspaniałe warunki do połowu ryb, możliwość  wypożyczenia  sprzętu pływającego. Dla grzbiarzy wypady z gospodarzem na grzyby.
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w uroczym zakątku Bieszczad.
 
Oferta:
Dysponujemy apartamentem usytuowanym na piętrze domu. Apartament posiada dwie sypialnie, kuchnię z pełnym wyposarzeniem oraz łazienką z wanną i kabiną prysznicową.
Oprócz apartamentu posiadamy domek z trzema pokojami z niezależnymi  wejściami. Pokoje posiadają saloniki z aneksem kuchennym, łazienki oraz antresole z dodatkowym miejscem do spania. Pokoje wyposażone  są  w TV i internet.
Do dyspozycji Państwa jest grill, miejsce na ognisko, boisko do siatki a także piaskownica dla  dzieci.
Dla osób lubiących wędkowanie wspaniałe warunki do połowu ryb, możliwość  wypożyczenia  sprzętu pływającego. Dla grzbiarzy wypady z gospodarzem na grzyby.
Możliwość wędrówek pieszych szlakami górskimi.
Nasi Goście powinni zabrać ze sobą paszporty, ponieważ jest możliwość wypadów jednodniowych na zorganizowane  wycieczki na Węgry, Słowację i Ukrainę.
 
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa.
Zadowoleni Goście,  to nasza  satysfakcja.
 
 
zwiń

Zobacz również