Pokoje Gościnne BRYDAR

Od 40 zł

Chłopy
ul. Kapitańska 6
76-032 Chłopy
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi Chłopy zapraszamyPokoje gościnne położone są 30m od plaży w malowniczej miejscowości Chłopy, znajdująca się nad morzem pomiędzy Mielnem ,a Sarbinowem. Oferujemy komfortowe, całoroczne pokoje z łazienkami, TV-Sat, oraz WiFi. Noclegi z widokiem na morzeNiektóre pokoje są z widokiem na morze. Posiadamy również smażalnię i kawiarnię do której serdecznie zapraszamy, dla naszych Gości przewidziane rabaty.Chłopy to mała miejscowość, wioska rybacka położona między Mielnem a Sarbinowem.  W Chłopach znajduje się przystań morska, przystosowana do pływających tam statków i kutrów, która bardzo często staje się kierunkiem odwiedzin turystów. Plaże są szerokie i czyste. Plaże otoczone są towarzystwem wydm oraz przepięknych sosnowych lasów, które nie
czytaj więcej

Noclegi Chłopy zapraszamy

Pokoje gościnne położone są 30m od plaży w malowniczej miejscowości Chłopy, znajdująca się nad morzem pomiędzy Mielnem ,a Sarbinowem.

Oferujemy komfortowe, całoroczne pokoje z łazienkami, TV-Sat, oraz WiFi.

Noclegi z widokiem na morze

Niektóre pokoje są z widokiem na morze.

Posiadamy również smażalnię i kawiarnię do której serdecznie zapraszamy, dla naszych Gości przewidziane rabaty.

Chłopy to mała miejscowość, wioska rybacka położona między Mielnem a Sarbinowem.  W Chłopach znajduje się przystań morska, przystosowana do pływających tam statków i kutrów, która bardzo często staje się kierunkiem odwiedzin turystów. Plaże są szerokie i czyste. Plaże otoczone są towarzystwem wydm oraz przepięknych sosnowych lasów, które nie tylko wpływają na walory przyrodnicze tego zachodniopomorskiego kurortu ale także na panujący tam klimat.

zwiń

Zobacz również