Pokoje Gościnne U Waligóry

Od 35 zł

Czarna Woda 53
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Rodzina Waligórów zaprasza na wypoczynek do ich domów w góry, które znajdują się w centrum Jaworek. Prosperujemy cały rok, organizujemy sylwester, zimowiska, wycieczki wiosenne, jesienne, zielone szkoły, latem kolonie. Przy domach na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking dla samochodów. Możliwość organizowania ogniska lub grilla, a także innych atrakcji w sezonie letnim, natomiast w sezonie zimowym przejazdy saniami oraz pieczenie kiełbasek - kulig. Dla grup mozemy zoragnizować pieczenie Barana w karczmie. W promieniu 1 km znajduje się wypozyczlania sprzętu naraciarskiego, nauka jazdy na nartach i desce oraz krzesełkowy i orczykowy wyciąg narciarski.   Naszym atutem są obiady domowe po których
czytaj więcej

Rodzina Waligórów zaprasza na wypoczynek do ich domów w góry, które znajdują się w centrum Jaworek. Prosperujemy cały rok, organizujemy sylwester, zimowiska, wycieczki wiosenne, jesienne, zielone szkoły, latem kolonie.

Przy domach na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking dla samochodów. Możliwość organizowania ogniska lub grilla, a także innych atrakcji w sezonie letnim, natomiast w sezonie zimowym przejazdy saniami oraz pieczenie kiełbasek - kulig. Dla grup mozemy zoragnizować pieczenie Barana w karczmie. W promieniu 1 km znajduje się wypozyczlania sprzętu naraciarskiego, nauka jazdy na nartach i desce oraz krzesełkowy i orczykowy wyciąg narciarski.
 
Naszym atutem są obiady domowe po których piesze wycieczki nie sprawiają żadnych problemów z utratą sił, dobre warunki noclegów i niska cena, a to dlatego że dbamy o klijęta! Więc z czystym sumieniem możemy państwa zaprosić do skorzystania z naszych usług, po których pobyt w górach zostaje mile zapisany w pamięci.
 
OBIEKT I 
Oferujemy państwu pokoje 2,3,4 i 5 osobowe około 50 miejsc noclegowych. Na każdym poziomie po dwa węzły sanitarne w skład których wchodzą cztery natryski, cztery umywalki oraz wc. Dodatkowo na parterze dwie ubikacje z umywalkami. Nie ma aneksu kuchannego z wyposażeniem.
 
OBIEKT II 
W drugim obiekcie dysponujemy pokojami z łazienkami. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Aneks kuchenny z wyposażeniem. Świetlica z TV. Możliwość całodobowego wyżywienia po wcześniejszym uzgodnieniu.  
zwiń

Zobacz również