Pokoje i Domki Monika

Od 90 zł
Pokoje i Domki Monika w miejscowości Sarbinowo
Google Ads 300x250

Sarbinowo
ul. Zagaje 6k
76-034 Sarbinowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy na wakacje do uroczego Sarbinowa! Pokoje i Domki Monika to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od codzienności w gronie najbliższych. Domki są 5 osobowe (27m2) wyposażone w salon z kuchnią, sypialnie i łazienkę. Z kolei pokoje są 2,3,4 osobowe z łazienkami w domu jednorodzinnym. Na terenie znajduje sie plac zabaw dla dzieci [trampolina, hustawka,piaskownica,basen],gril do dyspozycji ,parking dla samochodow. Sarbinowo – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna. Położona nad Morzem Bałtyckim, naWybrzeżu Słowińskim. Miejscowość turystyczna chętnie odwiedzana przez turystów nie tylko z
czytaj więcej

Zapraszamy na wakacje do uroczego Sarbinowa!

Pokoje i Domki Monika to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od codzienności w gronie najbliższych. Domki są 5 osobowe (27m2) wyposażone w salon z kuchnią, sypialnie i łazienkę.
Z kolei pokoje są 2,3,4 osobowe z łazienkami w domu jednorodzinnym.
Na terenie znajduje sie plac zabaw dla dzieci [trampolina, hustawka,piaskownica,basen],gril do dyspozycji ,parking dla samochodow.

Sarbinowo – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna. Położona nad Morzem Bałtyckim, naWybrzeżu Słowińskim.

Miejscowość turystyczna chętnie odwiedzana przez turystów nie tylko z kraju ale również zagranicznych. Od 2013 roku szczycąca się piękną nadmorską promenadą wzdłuż, której z jednej strony rozciąga się szeroka piaszczysta plaża, z drugiej zaś nadmorskie bary, restauracje i atrakcje umilające wypoczynek nad morzem.

Plaża znajduje się 1700 m od obiektu,tj. 20 minut pieszo 3 minuty samochodem.
 

zwiń

Zobacz również