Pokoje Jaworowy

Od 35 zł

Szczawnica
ul. Pod Sadami 4
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Wkomponowany w zielone zbocza Pienin, nowoczesny dom oferuje 4 komfortowe pokoje dla 10 osób z osobnym wejściem dla gości i dużym zadaszonym tarasem. Posiadamy jeszcze w ofercie przestronny i komfortowy apartament do 6 osób. Z balkonów rozpościera się malowniczy widok na Przełom Dunajca, Grajcarek i na Trzy Korony. Szczawnica jest doskonałym miejscem wypoczynku o każdej porze roku, a Pokoje Pod Sadami zapewniają, że wypoczynek ten spędzą Państwo w świetnych warunkach i po bardzo atrakcyjnych cenach! Posiadamy w ofercie przestronny i komfortowy apartament do 6 osób składający się z 2 sypialni, pokoju dziennego z kominkiem i TV, łazienką z wanną i prysznicem oraz z
czytaj więcej

Wkomponowany w zielone zbocza Pienin, nowoczesny dom oferuje 4 komfortowe pokoje dla 10 osób z osobnym wejściem dla gości i dużym zadaszonym tarasem. Posiadamy jeszcze w ofercie przestronny i komfortowy apartament do 6 osób. Z balkonów rozpościera się malowniczy widok na Przełom Dunajca, Grajcarek i na Trzy Korony. Szczawnica jest doskonałym miejscem wypoczynku o każdej porze roku, a Pokoje Pod Sadami zapewniają, że wypoczynek ten spędzą Państwo w świetnych warunkach i po bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Posiadamy w ofercie przestronny i komfortowy apartament do 6 osób składający się z 2 sypialni, pokoju dziennego z kominkiem i TV, łazienką z wanną i prysznicem oraz z w pełni wyposażoną kuchnią. Do apartamentu jest osobne wejście.


zwiń

Zobacz również