POKOJE NADRZECZNA 1

Od 35 zł

Kazimierz Dolny
ul. NADRZECZNA 1
24-120 KAZIMIERZ DOLNY
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Wzorując się na obiektach noclegowych typu "boutique" przygotowaliśmy dla Ciebie siedem niezwykłych pokoi. Każdy w innym klimacie, każdy w innym wystroju i nastroju.   Dom "NADRZECZNA 1" położony jest w centrum Kazimierza Dolnego. Poza pokojami posiadamy duży ogród z miejscem na odpoczynek na leżaku z jednoczesnym widokiem na popularną Górę Trzech Krzyży, zabytkowy kościół Św. Anny czy XVII wieczny Klasztor Reformatów...   Każdy z czekających na Ciebie jedno, dwu lub trzy osobowych pokoi posiada aneks kuchenny lub dostęp do w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią.   Liczba siedem to liczba uważana za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W mitologiach
czytaj więcej
Wzorując się na obiektach noclegowych typu "boutique" przygotowaliśmy dla Ciebie siedem niezwykłych pokoi. Każdy w innym klimacie, każdy w innym wystroju i nastroju.
 
Dom "NADRZECZNA 1" położony jest w centrum Kazimierza Dolnego. Poza pokojami posiadamy duży ogród z miejscem na odpoczynek na leżaku z jednoczesnym widokiem na popularną Górę Trzech Krzyży, zabytkowy kościół Św. Anny czy XVII wieczny Klasztor Reformatów...
 
Każdy z czekających na Ciebie jedno, dwu lub trzy osobowych pokoi posiada aneks kuchenny lub dostęp do w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią.
 
Liczba siedem to liczba uważana za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W mitologiach i religiach świata jest symbolem całości i dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. Może w tej definicji kryje się odpowiedź dlaczego mamy siedem pokoi? I czy jest ich aż siedem czy tylko siedem?
 
Dla gości, którzy chcieliby leżakując skorzystać z promieni słonecznych czy zorganizować grilla w dobrym towarzystwie oddaliśmy do dyspozycji kameralny, oddzielony od spojrzeń przechodniów ogród. Ogród doskonale sprawdza się również jako miejsce do rozstawienia sztalug czy odpoczynku po spacerach… w niedługiej przyszłości ogród przejdzie kompleksową modernizację, stając się miejscem idealnego wypoczynku. Ogólnodostępny plac zabaw zlokalizowany 3 metry! od ogrodu to idealne miejsce dla szaleństw państwa pociech.
zwiń

Zobacz również