Skwirutowe Wzgórze

Od 50 zł

Łobozew Górny 42
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Bieszczady to idealne miejsce na to żeby wypocząć i usłyszeć własne myśli. Dzisiejszy świat jest zabiegany, przez co ciężko uzyskać chwilę wytchnienia, dlatego mamy nadzieję że razem z nami wypoczniecie oraz nabierzecie nowych sił aby podejmować nowe wyzwania. Nasze domki są ulokowane w Łobozewie Górnym, czyli samym sercu Bieszczad. Miejscowość ta znajduje się między bardzo popularnymi miejscami w okolicy, dlatego Skwirutowe Wzgórze stanowi idealne miejsce do odpoczynku lub punkt do postoju przy dalszych wyprawach. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak galeria rzemiosła ludowego, lokalne muzea, regionalny browar, zagroda dla żubrów. Oferujemy domki 6-8 osobowe, urządzone w nowoczesnym
czytaj więcej

 

Bieszczady to idealne miejsce na to żeby wypocząć i usłyszeć własne myśli. Dzisiejszy świat jest zabiegany, przez co ciężko uzyskać chwilę wytchnienia, dlatego mamy nadzieję że razem z nami wypoczniecie oraz nabierzecie nowych sił aby podejmować nowe wyzwania.


Nasze domki są ulokowane w Łobozewie Górnym, czyli samym sercu Bieszczad. Miejscowość ta znajduje się między bardzo popularnymi miejscami w okolicy, dlatego Skwirutowe Wzgórze stanowi idealne miejsce do odpoczynku lub punkt do postoju przy dalszych wyprawach. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak galeria rzemiosła ludowego, lokalne muzea, regionalny browar, zagroda dla żubrów.

Oferujemy domki 6-8 osobowe, urządzone w nowoczesnym stylu.  Każdy domek jest usytuowany na wydzielonej siatką działce, żeby zapewnić Wam komfort i prywatność. Do dyspozycji macie dużą altanę, idealną na wieczorne spotkania przy murowanym grillu. Obok umieściliśmy huśtawkę, na której możecie wygrzewać się po długich spacerach. Bezpośrednio do domku przylega rozległy, zadaszony taras. Zapewniamy miejsca parkingowe, żeby samochody też mogły odpocząć po długiej podróży.

Na parterze znajdziecie kuchnię, która jest wyposażona w lodówkę, płytę indukcyjną/elektryczną, niezbędne garnki i patelnie oraz zastawę stołową i sztućce.
Obok kuchni znajduje się wygodna łazienka z toaletą i prysznicem. To piętro zamyka duży salon, który stanowi wspólną część wypoczynkową. W salonie znajduje się również telewizor i jedno, dwuosobowe łóżko.

Piętro zajmują dwie sypialnie, które pomieszczą do trzech osób. W każdej z nich znajdują się dwa łóżka – jednoosobowe i dwuosobowe. Oczywiście musicie wiedzieć, że na piętrze dostępny jest balkon, w końcu przed snem dobrze jest nabrać kilka łyków świeżego powietrza.

Lokalizacja ta posiada najlepsze w Polce warunki do obserwacji sklepienia niebieskiego, w pobliżu gór i Zalewu Solińskiego.

zwiń

Zobacz również