Stacja Wypoczynkowa

Stacja Wypoczynkowa

Stacja Wypoczynkowa w miejscowości Augustów
Google Ads 300x250

Opis

Stacja Wypoczynkowa zaprasza na wakacje, ferie weekend! To wymarzone miejsce dla osób poszukujących odpoczynku w zaciszu natury. Ośrodek wypoczynkowy umiejscowiony jest na skraju Puszczy Augustowskiej, pomiędzy trzema największymi augustowskimi jeziorami: Białym, Necko i Sajno. Do dyspozycji wczasowiczów oferujemy ponad 40 domków letniskowych, wypożyczalnię rowerów, altanę letnią z grillem, wyznaczone miejsce na ognisko, plac zabaw oraz świetlicę z salą gier.
Do dyspozycji gości mamy ponad 40 wygodnych domków letniskowych. W ofercie posiadamy również ogrzewane całoroczne domki o podwyższonym standardzie. W centrum naszego ośrodka znajduje się altana idealna na wieczorne biesiady. Dla amatorów grillowania udostępniliśmy duży ruszt z paleniskiem. Można z niej korzystać zarówno latem jak i zimą.
Specjalnie dla naszych gości na terenie ośrodka otworzyliśmy ruską banię. Sauna posiada przebieralnie i toalety. Aktywny wypoczynek to podstawa. Do Waszej dyspozycji udostępniliśmy kilkanaście rowerów dla dorosłych oraz rower dla dziecka. 
Dla naszych Gości zorganizowaliśmy salę gimnastyczną wypełnioną sportowymi atrakcjami. Stół do tenisa stołowego, bilard, badminton i inne. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Wieczorami zapraszamy do naszego wygodnego ogródka piwnego. W barze możecie zamówić piwo z nalewaka, piwo butelkowe, kawę, herbatę, lody i przekąski.