Willa Szczyrkowianka

Od 70 zł
Willa Szczyrkowianka w miejscowości Szczyrk
Google Ads 300x250

Szczyrk
ul. Miodowa 10
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Opis

  Planujesz ferie zimowe i nie wiesz gdzie się zatrzymać? Zapraszamy do Szczyrku! Willa Szczyrkowianka oferuje noclegi blisko wyciągu, co gwarantuje udany pobyt! Willa zlokalizowana jest centrum miasta, także liczne atrakcje są w zasięgu ręki.   Do dyspozycji gości oddajemy 9 pokoi z łazienkami, Tv, WiFi, salę wielofunkcyjną z tarasem zielonym, kominnkiem, komplety stolików, parking itp. Tuż przy posesji znajduje się wspomniany już, oświetlony wyciąg orczykowy?OSIOŁEK?, z możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska. Do wyciągu krzesełkowego ?SKRZYCZNE? - zaledwie 800m, natomiast do najnowszego (uruchomionego w 2017r) wyciagu krzesełkowego na Biłej ul.Grzybowa 1, jest ok. 700 m. W pobliżu Willi
czytaj więcej

 

Planujesz ferie zimowe i nie wiesz gdzie się zatrzymać? Zapraszamy do Szczyrku! Willa Szczyrkowianka oferuje noclegi blisko wyciągu, co gwarantuje udany pobyt! Willa zlokalizowana jest centrum miasta, także liczne atrakcje są w zasięgu ręki.

 

Do dyspozycji gości oddajemy 9 pokoi z łazienkami, Tv, WiFi, salę wielofunkcyjną z tarasem zielonym, kominnkiem, komplety stolików, parking itp.

Tuż przy posesji znajduje się wspomniany już, oświetlony wyciąg orczykowy?OSIOŁEK?, z możliwością wypożyczenia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska.

Do wyciągu krzesełkowego ?SKRZYCZNE? - zaledwie 800m, natomiast do najnowszego (uruchomionego w 2017r) wyciagu krzesełkowego na Biłej ul.Grzybowa 1, jest ok. 700 m.

W pobliżu Willi znajdują się sklepy, Informacja Turystyczna (naprawdę swietnie działajaca dla Turystów), plac zabaw dla dzieci ogrodzony, Plac Jakubowy, Urzad Miejski i Przychodnia Lekarska wraz z Pogotowiem Ratunkowym, basen kryty, Skocznia Narciarska mała i duża, Amfiteatr, Centralny Ośrodek Sportu i Rekreacji itp.

Szczyrk to przede wszystkim aktywny wypoczynek! Zimą oprócz wyciągów narciarskich są także wytyczone trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, z kolei latem pięne ścieżki rowerowe, piesze szlaki, crossowy tor rowerowy czy deptak nad Żylicą, gdzie tętni życie, przyciągają coraz większą liczbę turystów. Przekonaj się sam!


Szczyrk - miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Jest to miasto o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca. Najniższy punkt znajduje się przy granicy z Buczkowicami, a najwyższy szczyt Skrzycznego. 


Atrakcje:

*Skrzyczne,

*Kolej linowa Skrzyczne,

*Klimczok,

*Malinowska Skała,

*Ścieżka nad Żylicą,

*Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła,

*Crossowy tor rowerowy i trasy narciarstwa biegowego,

*Schroniska turystyczne: Chata Wuja Toma, Schronisko Klimczok i Schronisko Skrzyczne,

*Sanktuarium na Górce w Szczyrku,

*Narciarstwo: Centralny Ośrodek Sportu, Szczyrk Mountain Resort,

*Przełęcz Salmopolska,

*Gospoda Polska.

zwiń

Zobacz również