Villa Dora

Od 45 zł

Mielno
ul. Północna 3
76-032 Mielno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Villa Dora położona jest w pobliżu centrum, w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów, w odległości ok. 300 m od głównego wejścia na plażę.Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, WiFi i lodówką. Każdy z nich ma własny balkon. Na wyposażeniu znajduje się również czajnik,sztućce.Cały teren obiektu jest ogrodzony. Do dyspozycji bezpieczne miejsca parkingowe dla naszych gości. Przez 24 godziny zapewniamy dozór firmy ochroniarskiej.Na terenie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę oraz zadaszone miejsce do grillowania.Recepcja w budynku czynna jest całodobowo.Serdecznie zapraszamy gości do spędzenia mile czasu w naszym komfortowym pensjonacie.Mielno
czytaj więcej

Villa Dora położona jest w pobliżu centrum, w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów, w odległości ok. 300 m od głównego wejścia na plażę.

Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, WiFi i lodówką. Każdy z nich ma własny balkon. Na wyposażeniu znajduje się również czajnik,sztućce.

Cały teren obiektu jest ogrodzony.

Do dyspozycji bezpieczne miejsca parkingowe dla naszych gości. Przez 24 godziny zapewniamy dozór firmy ochroniarskiej.

Na terenie znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę oraz zadaszone miejsce do grillowania.

Recepcja w budynku czynna jest całodobowo.

Serdecznie zapraszamy gości do spędzenia mile czasu w naszym komfortowym pensjonacie.

Mielno należy do najatrakcyjniejszych terenów pod względem walorów turystycznych i przyrodniczych. Mielno położone jest blisko morza z szeroką piaszczystą oraz strzeżoną plażą, wzdłuż której można spacerować promenadą i sąsiedztwie pięknego jeziora Jamno. 

zwiń

Zobacz również