Villa Over Lake Mielno

Villa Over Lake Mielno w miejscowości Mielno
Google Ads 300x250

Mielno
ul. Jeziorna 8
76-032
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do Mielna, jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów polskiego wybrzeża, położonego na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno a Bałtykiem. Dla naszych gości, przygotowanych jest szereg imprez kulturalnych odbywających się pod wspólną nazwą „Mieleńskie Lato Artystyczne”, koncertów czy festynów. Turyści mają również możliwość korzystania z ogromej ilości ofert najróżniejszych restauracji, kawiarni i cukierni oraz smażalni i wędzarni ryb. Jeżeli chcesz spędzic mile czas w dobrym towarzystwie, komforcie oraz poodychać świeżym powietrzem, zapraszamy do Mielna, a w szczególności do naszej VILLI OVER LAKE-obiektu położonego nad jeziorem w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Mielna.Zapewniamy najlepszą atmosferę, ciepłą sympatyczną obsługę oraz komfortowo
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do Mielna, jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów polskiego wybrzeża, położonego na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno a Bałtykiem.

Dla naszych gości, przygotowanych jest szereg imprez kulturalnych odbywających się pod wspólną nazwą „Mieleńskie Lato Artystyczne”, koncertów czy festynów. Turyści mają również możliwość korzystania z ogromej ilości ofert najróżniejszych restauracji, kawiarni i cukierni oraz smażalni i wędzarni ryb.


Jeżeli chcesz spędzic mile czas w dobrym towarzystwie, komforcie oraz poodychać świeżym powietrzem, zapraszamy do Mielna, a w szczególności do naszej VILLI OVER LAKE-obiektu położonego nad jeziorem w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Mielna.Zapewniamy najlepszą atmosferę, ciepłą sympatyczną obsługę oraz komfortowo wyposażone pokoje.

Jeżeli chodzi o panstwa zakres jest w nim konieczność wzięcia swoich ręczników oraz kosmetyków.

Naszym Gościom oferujemy:

-komfortowe 2-os apartamenty

-apartamenty 4-os na poddaszu

-wszystkie pokoje posiadają łazienki, lodówki i TV

-balkony 

ogólnodostępna jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, kuchnia elektryczna, piekarnik elektryczny, mikrofala, czajnik elektryczny a także garnki, sztućce, szklanki, talerze itp. 

Gwarantujemy również:

-ogrodzony teren

-bezpłatny parking

-ogród do wypoczynku

-plac zabaw

-altankę i sprzęt do grillowania


Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami.

Doba hotelowa trwa od godz. 16 w dnu przyjazdu do godz. 10 w dniu wyjazdu.
 

zwiń

Zobacz również