Olimpijska kwatery

Od 60 zł

Olimpijska kwatery

Olimpijska kwatery w miejscowości Szczyrk
Google Ads 300x250

Opis

Kwatery "Olimpijska" znajdują się w przyjemnie spokojnej części Szczyrku, skąd rozciągają się malownicze widoki na góry – idealne miejsce dla miłośników górskich eskapad oraz narciarstwa w sezonie zimowym.

Gościom proponujemy świeżo przygotowane pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z własnymi łazienkami, a także apartament wyposażony w łazienkę i aneks kuchenny. Do dyspozycji jest również dobrze wyposażona kuchnia oraz jadalnia.

Wnętrza pokoi zdobią telewizory, komfortowe łoża małżeńskie, elektryczne czajniki, ręczniki oraz sofy z funkcją spania. Większość pokoi ma balkon z widokiem na góry.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również pralkę, miejsce do przechowywania nart oraz dostęp do Wi-Fi. Na terenie zewnętrznym znajduje się parking, altana z grillem, miejsce na ognisko oraz przestrzeń zielona z sąsiadującym laskiem i strumieniem górskim.

Oferujemy własny punkt wypożyczalni, serwisu oraz sklepu z artykułami narciarskimi i snowboardowymi, a także centrum testowe nart, które umożliwia organizację wyjść skiturowych. Dla naszych gości przewidziane są specjalne zniżki na wszystkie usługi oraz opcję przechowywania sprzętu w dogodnej lokalizacji blisko stoków.

W Szczyrku czekają na Ciebie liczne atrakcje:

  • piesze i rowerowe szlaki turystyczne,
  • kompleks narciarski Szczyrk Mountain Resort,
  • gondola na Halę Skrzyczeńską,
  • zaawansowany tor do narciarstwa biegowego,
  • krzesełkowy wyciąg na Skrzyczne,
  • Centrum Przygotowań Olimpijskich z krytym basenem, kortami tenisowymi, halą sportową, siłownią i sauną.