Willa Kazimiera

Od 35 zł

Kazimierz Dolny
ul. Czerniawy 88
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego. Odwiedzając nas doświadczycie Państwo wyjątkowej gościnności, z której słynie region, nabierzecie również sił spacerując po malowniczych wąwozach ziemi kazimierskiej oraz odpoczniecie w relaksującej atmosferze rynku Kazimierza Dolnego. Zapraszamy do nas na rodzinny pobyt weekendowy, na specjalny, okazjonalny weekend czy odpoczynek wakacyjny… Organizując spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie będziecie mogli Państwo skorzystać z miłej i profesjonalnej obsługi oraz wielu atrakcji dodatkowych.Zapraszamy do Willi Kazimiera. Nawet Państwa jedna wizyta sprawi, że staniecie się Wyjątkowymi Gośćmi... w wyjątkowym miejscu!   Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz studio. Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną
czytaj więcej

Witamy w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego. Odwiedzając nas doświadczycie Państwo wyjątkowej gościnności, z której słynie region, nabierzecie również sił spacerując po malowniczych wąwozach ziemi kazimierskiej oraz odpoczniecie w relaksującej atmosferze rynku Kazimierza Dolnego. Zapraszamy do nas na rodzinny pobyt weekendowy, na specjalny, okazjonalny weekend czy odpoczynek wakacyjny…
Organizując spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie będziecie mogli Państwo skorzystać z miłej i profesjonalnej obsługi oraz wielu atrakcji dodatkowych.Zapraszamy do Willi Kazimiera. Nawet Państwa jedna wizyta sprawi, że staniecie się Wyjątkowymi Gośćmi... w wyjątkowym miejscu!

 

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz studio. Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, łóżka małżeńskie bądź pojedyncze, telewizor, czajnik, szklaneczki i inne naczynia na życzenie Gościa. Część pokoi ma oddzielne balkony.

 
Wszystkie pokoje utrzymane są w łagodnej kolorystyce, meble są drewniane. Dla naszych Gości oferujemy bezpłatny parking przy samym budynku. Doba rozpoczyna się o 15.00 i trwa do godz. 12.00 dnia następnego.
 
Na terenie obiektu korzystać można z bezprzewodowego łącza internetowego Wi-Fi.
 
KONFERENCJE
 
Mamy możliwość zorganizowania dla Państwa spotkania, szkolenia, czy konferencji w Kazimierzu Dolnym. Przygotowujemy pierwszą kalkulację poprzez ustalenia, koordynując przebieg spotkania i kończąc na rozliczeniu finansowym. Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 70 m kw. wyposażoną w pełną ofertą konferencyjną w zakresie sprzętu (projektor, nagłośnienie), cateringu oraz  organizacją nawet najbardziej skomplikowanych konferencji czy wydarzeń. 
zwiń

Zobacz również