WILLA LILIANNA

Od 40 zł

Szczawnica
ul. Św. Krzyża 26
34-460 Szczawnica
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Lilianna położona jest w uzdrowisku Szczawnica, w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego w malowniczej dolinie Grajcarka.   Przyjazd na odpoczynek do willi daje doskonałą okazję do poznania uroków Pienińskiego Parku Narodowego, zwiedzenia pobliskich zamków w Niedzicy i Czorsztynie, podróży statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.   Na przyjeżdżających do willi Lilianna czeka wiele atrakcji - najwyższe szczyty Pienin i Gorców, rezerwaty przyrody - Wąwóz Homole, Biała Woda, Wysokie Skałki, Dolina Grajcarka, liczne trasy piesze oraz rowerowe - to tylko niektóre walory tej wspaniałej okolicy.    Naszym gościom proponujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe
czytaj więcej
Willa Lilianna położona jest w uzdrowisku Szczawnica,
w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski południowej, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego w malowniczej dolinie Grajcarka.
 
Przyjazd na odpoczynek do willi daje doskonałą okazję do poznania uroków Pienińskiego Parku Narodowego, zwiedzenia pobliskich zamków w Niedzicy i Czorsztynie, podróży statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.
 
Na przyjeżdżających do willi Lilianna czeka wiele atrakcji - najwyższe szczyty Pienin i Gorców, rezerwaty przyrody - Wąwóz Homole, Biała Woda, Wysokie Skałki, Dolina Grajcarka, liczne trasy piesze oraz rowerowe - to tylko niektóre walory tej wspaniałej okolicy. 
 
Naszym gościom proponujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje 
się telewizor kolorowy oraz odbiornik radiowy.
Do dyspozycji gości lodówki i czajniki bezprzewodowe oraz aneks kuchenny. Na terenie naszej posesji dostępny jest internet bezprzewodowy.
 
Z okien pokoi gościnnych roztacza się piękny widok na panoramę miasta i otaczające je góry - Jarmutę, Palenicę, Bryjarkę.
 
Gwarantujemy kameralny nastrój, dużo przestrzeni i wygodę. Zapewniamy bezpłatne parkowanie w obrębie posesji. Do dyspozycji gości piękny ogródek, w którym można skorzystać z grilla.
 
Willa Lilianna to idealne miejsce na spędzenie urlopu, weekendu czy świąt.
Troskliwi gospodarze zadbają o to, aby spędzili Państwo miło czas.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
zwiń

Zobacz również