Willa Orle Gniazdo

Od 125 zł

Willa Orle Gniazdo

Willa Orle Gniazdo w miejscowości Szczyrk
Google Ads 300x250

Opis

Willa Orle Gniazdo zaprasza na wypoczynek i noclegi blisko wyciągu! Doskonałe miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Dodatkowym atutem jest widoczna wspaniała panorama Skrzycznego (1257 n.p.m. z każdego okna. Pokoje są 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami.
Organizujemy wczasy rodzinne i indywidualne, pobyty weekendowe oraz imprezy okolicznościowe. 
Położenie Willi sprawia, że oddychamy świeżym powietrzem i cieszymy się wspaniałymi widokami. Obiekt Willa Orle Gniazdo zapewnia swoim gościom miła obsługę i rodzinną atmosferę. Obiekt posiada windę, kawiarnie, własny bezpłatny parking dla gości. W pobliżu oprócz COS Skrzyczne, KL Beskid znajduje się Sanktuarium Matki Bożej-Królowej Polski-Szczyrk Górka. Ponadto sam Szczyrk oferuje liczne atrakcje, zabytki i ciekawe wydarzenia o każdej porze roku.
Zapraszamy!

Szczyrk - miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Jest to miasto o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny zachód od Żywca. Najniższy punkt znajduje się przy granicy z Buczkowicami, a najwyższy szczyt Skrzycznego. 

Atrakcje:

*Skrzyczne,

*Kolej linowa Skrzyczne,

*Klimczok,

*Malinowska Skała,

*Ścieżka nad Żylicą,

*Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła,

*Crossowy tor rowerowy i trasy narciarstwa biegowego,

*Schroniska turystyczne: Chata Wuja Toma, Schronisko Klimczok i Schronisko Skrzyczne,

*Sanktuarium na Górce w Szczyrku,

*Narciarstwo: Centralny Ośrodek Sportu, Szczyrk Mountain Resort,

*Przełęcz Salmopolska,

*Gospoda Polska.

Szczyrk, położony w sercu Beskidu Śląskiego, jest znany jako doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych, ze świetnie przygotowanymi trasami narciarskimi i nowoczesnymi wyciągami. Latem przyciąga turystów swoimi malowniczymi szlakami górskimi, idealnymi do pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. Miasto oferuje również liczne atrakcje, takie jak parki linowe czy baseny termalne, co czyni je atrakcyjnym miejscem dla rodzin i osób poszukujących aktywnego wypoczynku. Szczyrk charakteryzuje się także bogatą ofertą kulturalną i gastronomiczną, pozwalającą na pełne doświadczenie regionalnych tradycji.

Szczyrk noclegi to świetna decyzja ze względu na bliskość zarówno stoków narciarskich, jak i górskich szlaków, co umożliwia łatwe planowanie aktywności na świeżym powietrzu. Ponadto, obiekty noclegowe w Szczyrku często oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak sauny czy miejsca do przechowywania sprzętu sportowego, co jest szczególnie ważne dla narciarzy i rowerzystów. Noclegi w Szczyrku daje również okazję do cieszenia się pięknymi widokami górskimi, relaksując się w komfortowych warunkach.