Willa Pod Bukami

Willa Pod Bukami w miejscowości Wisła

Wisła
ul. os. Bucznik 16
43-460 Wisła
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa pod Bukami to idealne miejsce na spędzenie zarówno letnich wakacji jak i zimowych ferii. Nadaje się również znakomicie na weekendowy wypad poza miasto. W Wiśle aktywnie spędzisz czas, za sprawą wyciągów, licznych ścieżek pieszych i rowerowych, tras biegowych i wiele innych atrakcji jakie czekają na Państwa o każdej porze roku!   Nasz dom usytuowany jest w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od centrum Wisły. Gościom oddajemy do dyspozycji pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, aneks kuchenny wraz z jadalnią oraz tarasy wypoczynkowe i ogród. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę z ubikacją oraz prysznicem. Aneks kuchenny wyposażony w
czytaj więcej

Willa pod Bukami to idealne miejsce na spędzenie zarówno letnich wakacji jak i zimowych ferii. Nadaje się również znakomicie na weekendowy wypad poza miasto. W Wiśle aktywnie spędzisz czas, za sprawą wyciągów, licznych ścieżek pieszych i rowerowych, tras biegowych i wiele innych atrakcji jakie czekają na Państwa o każdej porze roku!

 

Nasz dom usytuowany jest w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od centrum Wisły.

Gościom oddajemy do dyspozycji pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, aneks kuchenny wraz z jadalnią oraz tarasy wypoczynkowe i ogród.

Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę z ubikacją oraz prysznicem. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, płytę indukcyjną oraz niezbędne naczynia, sztućce itd. Oczywiście miejsce na ognisko i grill również jest do Państwa dyspozycji.

Na terenie całego obiektu można korzystać z internetu za pośrednictwem Wi-Fi. Dla Gości zmotoryzowanych posiadamy oświetlony parking a cały teren jest zabezpieczony systemem monitorującym.

W okresie zimowym magą być wymagane łańcuchy na koła.

Dom posiada kilka tarasów i miejsc wypoczynkowych, z których goście mogą podziwiać niesamowite gorskie widoki oraz napawać się pięknem otaczającej przyrody.

Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Głównymi atutami są cisza, spokój i prawdziwa górska atmosfera. Miejsce doskonałe dla turystów lubiących wypoczynek z dala od zgiełku i hałasu, po prostu doskonałe miejsce na naładowanie baterii :)

Rezerwacji terminu można dokonać wyłącznie telefonicznie.

Zapraszamy!

WISŁA


Wisła to miasto położone w południowej Polsce w województwie śląskim, jest bardzo ważnym ośrodkiem sportowym, wypoczynkowym jak i turystycznym. Słynie głównie z licznych wyciągów narciarskich,  szlaków turystycznych ale także ze wspaniałych atrakcji, zabytkowych budowli oraz malowniczych krajobrazów. W tym właśnie mieście swoje źródło ma najdłuższa i najbardziej znana polska rzeka Wisła.

 

WISŁA ATRAKCJE


Amfiteatr im. Stanisława Hadyny

Dworzec kolejowy w Wiśle

Muzeum Regionalne Stara Zagroda

Aleja Gwiazd Sportu

Skocznia Narciarska imienia Adama Małysza

Kolej linowo krzesełkową na Czantorię

Muzeum Adama Małysza

Muzeum Hutnictwa i Kuźnictwa

Kościół ewangelicki z 1838 roku

Wisła - enklawa protestantyzmu

Jezioro Czerniańskie


zwiń

Zobacz również