Willa Wiki

Od 800 zł

Szczyrk
ul. Uzdrowiskowa 87
43-370 Szczyrk
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Wiki to komfortowy dom do wynajęcia w cichym i spokojnym miejscu z widokiem na góry. Jest położony w Szczyrku u stóp Beskidu Śląskiego. Oddajemy do dyspozycji naszych gości 4 przytulne pokoje, duży salon widokowy, kuchnię i 2 łazienki z dostępem do pralki. Istnieje możliwość dostawek.   Na terenie posesji można skorzystać także z bezpłatnego parkingu i przechowalni nart oraz spędzić miło czas w ogrodzie, na tarasie lub przy grillu. Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. Atrakcje w Szczyrku: - wyciągi narciarskie, - tor saneczkarski, - kolej linowa na Skrzyczne, - trasa do kolarstwa crossowego, - trasy narciarskie, - korty
czytaj więcej

Willa Wiki to komfortowy dom do wynajęcia w cichym i spokojnym miejscu z widokiem na góry. Jest położony w Szczyrku u stóp Beskidu Śląskiego.

Oddajemy do dyspozycji naszych gości 4 przytulne pokoje, duży salon widokowy, kuchnię i 2 łazienki z dostępem do pralki. Istnieje możliwość dostawek.

 

Na terenie posesji można skorzystać także z bezpłatnego parkingu i przechowalni nart oraz spędzić miło czas w ogrodzie, na tarasie lub przy grillu.

Akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

Atrakcje w Szczyrku:
- wyciągi narciarskie,
- tor saneczkarski,
- kolej linowa na Skrzyczne,
- trasa do kolarstwa crossowego,
- trasy narciarskie,
- korty tenisowe.

zwiń

Zobacz również