Za Dębem - przytulne pokoje z łazienkami

Od 35 zł

Kazimierz Dolny
ul. Dębowe Góry 2a
24-120 Kazimierz Dolny
Lubelszczyzna
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy pokoje 2/3os. z TV, niezależne wejście, jadalnia, aneks kuchenny, taras, wyżywienie, parking darmowy.    Do rynku 15min spacerem.   Cisza w otoczeniu przyrody gwarantowana. Wyżywienie na bazie własnych produktów.   Dom położony na szczycie wzgórza, z widokiem na przełom Wisły i Janowiec, Na mapie (patrz na zdjęcia )) rejon Za Dębem, dojazd od strony ul.Słonecznej, pieszo od rynku pod górę wzdłuż muru klasztornego. Dane do nawigacji: 51.316471,  21.933196   Maksymalnie 10 miejsc noclegowych, co pozwala utrzymać miłą kameralną atmosferę. W pokojach znajduja się łóżka jedno i dwu osobowe. Łazienki z kabiną prysznicową, umywalką i wc, wyposażone w ręczniki, mydło,
czytaj więcej
Oferujemy pokoje 2/3os. z TV, niezależne wejście, jadalnia, aneks kuchenny, taras, wyżywienie, parking darmowy. 
 
Do rynku 15min spacerem.
 
Cisza w otoczeniu przyrody gwarantowana. Wyżywienie na bazie własnych produktów.
 
Dom położony na szczycie wzgórza, z widokiem na przełom Wisły i Janowiec,
Na mapie (patrz na zdjęcia )) rejon Za Dębem, dojazd od strony ul.Słonecznej, pieszo od rynku pod górę wzdłuż muru klasztornego.
Dane do nawigacji: 51.316471,  21.933196
 
Maksymalnie 10 miejsc noclegowych, co pozwala utrzymać miłą kameralną atmosferę.
W pokojach znajduja się łóżka jedno i dwu osobowe. Łazienki z kabiną prysznicową, umywalką i wc, wyposażone w ręczniki, mydło, papier toaletowy.
 
Aneks kuchenny z kuchenką, czajnikiem, lodówką, zlewem, naczyniami i zastawą oraz sztućcami.
 
Okolica praktycznie wolna od ruchu samochodowego i pieszego. Niesamowita ilość ścieżek, dróg polnych, wąwozów i głębocznic - raj dla rowerzystów i spacerowiczów. Nasze położenie pozwala na szybkie dojście do rynku bez konieczności poruszania się w tłoku i ruchu ulicznym. Jednocześnie, kierując się w przeciwną stronę wychodzimy na otwartą przestrzeń pól z przepięknymi widokami na przełom Wisły, Janowiec, Męćmierz i kamieniołomy, a wszystko to poprzecinane siecią wąwozów i stromych urwisk porośnietych kolorową roślinnością.
 
Zachęcamy do degustacji pysznego miodu i warzyw z własnego ogrodu.
 
Śpiew ptaków, szum drzew i bliskość przyrody.
Wszystkim szukającym wytchnienia gorąco polecam nasze urokliwe miejsce.
 
Serdecznie zapraszam
Katarzyna Nieradka
zwiń

Zobacz również