Złoty Domek

Od 35 zł

Stężnica 4a
38-606 Baligród
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Planujesz zabrać swoich bliskich na wyjątkowe wakacje? Skorzystaj z naszej oferty i zatrzymaj się w naszym Złotym Domku! To obiektu czynny cały rok! Tu szybko zregenerujesz siły w otoczeniu pięknych górskich widoków....   W parterze domku mieści się salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią (35 m2), łazienka z prysznicem i wc oraz jedna sypialnia (łóżko dwuosobowe). Na górze znajdują się 3 sypialnie w jednej łóżko dwuosobowe, a w dwóch sypialniach dwuosobowe i jednoosobowe łóżko, oraz łazienka z prysznicem i wc . Każda sypialnia jest wyposażona w szafę, komodę i szafkę nocną. Przed domem znajdują się miejsca parkingowe. Przy
czytaj więcej

 

Planujesz zabrać swoich bliskich na wyjątkowe wakacje?

Skorzystaj z naszej oferty i zatrzymaj się w naszym Złotym Domku!

To obiektu czynny cały rok!

Tu szybko zregenerujesz siły w otoczeniu pięknych górskich widoków....

 

W parterze domku mieści się salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią (35 m2), łazienka z prysznicem i wc oraz jedna sypialnia (łóżko dwuosobowe).


Na górze znajdują się 3 sypialnie w jednej łóżko dwuosobowe, a w dwóch sypialniach dwuosobowe i jednoosobowe łóżko, oraz łazienka z prysznicem i wc .

Każda sypialnia jest wyposażona w szafę, komodę i szafkę nocną. Przed domem znajdują się miejsca parkingowe.
Przy domku gril, parasol, huśtawka trzyosobowa z zadaszeniem, zjezdżalnia dla dzieci,leżaki.


Złoty domek znajduje się w miejscowości Stężnica koło Baligrodu. W odległości 15 km od Jeziora Solińskiego oraz 15 km od Cisnej. Ponadto trasy rowerowe i piesze

Wyciąg narciarski 3 km, wypożyczalnia quadów 200 m., przejazd drezyną 20 km, możliwość przejazdu na koniach 20 km, kolejka wąskotorowa 18 km.    ZAPRASZAM !!!!!!!

zwiń

Zobacz również