ZIELONY DOMEK

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Kierpcówka 62a
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zielony Domek Kościelisko Zapraszamy na wypoczynek w Kościelisku z dala od samochodów i ruchliwych ulic, za to noclegi z pięknymi widokami na góry i dużą ilością miejsca do zabawy dla dzieci. Przyjmujemy spokojnych turystów indywidualnych oraz rodziny. Oferujemy pokoje w Kościelisku 2, 3, 4 osobowe.  Wszystkie z łazienkami. Większość pokoi z balkonami, dostępna jadalnia, możliwość wyżywienia.   Do dyspozycji Gości: - stołówka - mikrofalówka - naczynia stołowe - aneks kuchenny - lodówka - internet na terenie całego obiektu, - parking przy budynku.   Wokół domu rozciąga się duży teren zielony do zabaw dla dzieci, leżakowania, palenia ogniska. Jest plac zabaw dla dzieci
czytaj więcej

Zielony Domek Kościelisko 

Zapraszamy na wypoczynek w Kościelisku z dala od samochodów i ruchliwych ulic, za to noclegi z pięknymi widokami na góry i dużą ilością miejsca do zabawy dla dzieci.

Przyjmujemy spokojnych turystów indywidualnych oraz rodziny.
Oferujemy pokoje w Kościelisku 2, 3, 4 osobowe.  Wszystkie z łazienkami. Większość pokoi z balkonami, dostępna jadalnia, możliwość wyżywienia.
 
Do dyspozycji Gości:
- stołówka
- mikrofalówka
- naczynia stołowe
- aneks kuchenny
- lodówka
- internet na terenie całego obiektu,
- parking przy budynku.
 
Wokół domu rozciąga się duży teren zielony do zabaw dla dzieci, leżakowania, palenia ogniska.
Jest plac zabaw dla dzieci z huśtawką, piaskownicą, zjeżdżalnią i elementami drewnianymi do ćwiczeń sprawnościowych.
 
Jest również grill do dyspozycji.
Blisko jest las, drogi spacerowe szczytami okolicznych wzniesień łatwe do przebycia na rowerach w lecie i na nartach biegowych zimą.
 
Organizujemy ogniska z muzyką góralską i kuligi.
Najbliższe wyciągi to Szymaszkowa i Witów - 10 minut samochodem
 
Dla miłośników narciarstwa, proponujemy najbliższe wyciągi : Witów SKi,  Polana Biały Potok,Polana Szymoszkowa. Na Polanie Szymoszkowej latem czynne kąpielisko.
zwiń

Zobacz również