Pokoje Gościnne BOROWY

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Sobiczkowa Bór 26
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do nowootwartego Domu Gościnnego, który mieści się na granicy Zakopanego i Kościeliska w dzielnicy Sobiczkowa-Bór.   Dom nasz mieści się za Sanktuarium na zakopiańskich Krzeptówkach.   Obok domu - ok. 100 m - znajduje się stok narciarski na Wierchu Budzowskim - oświetlony, z dwoma wyciągami orczykowymi, wypożyczalnią sprzętu (ok. 10zł za komplet narciarski), profesjonalnymi instruktorami i dużym parkingiem. Około 300m od nas jest najpopularniejszy zakopiański stok narciarski - Polana Szymoszkowa.   Dysponujemy 9 pokojami, wyłożonymi drewnem, wyposażonymi w łazienki i telewizory. Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny, stołówka i świetlica góralska z kominkiem i telewizorem.   Dom nasz już
czytaj więcej
Zapraszamy do nowootwartego Domu Gościnnego, który mieści się na granicy Zakopanego i Kościeliska w dzielnicy Sobiczkowa-Bór.
 
Dom nasz mieści się za Sanktuarium na zakopiańskich Krzeptówkach.
 
Obok domu - ok. 100 m - znajduje się stok narciarski na Wierchu Budzowskim - oświetlony, z dwoma wyciągami orczykowymi, wypożyczalnią sprzętu (ok. 10zł za komplet narciarski), profesjonalnymi instruktorami i dużym parkingiem. Około 300m od nas jest najpopularniejszy zakopiański stok narciarski - Polana Szymoszkowa.
 
Dysponujemy 9 pokojami, wyłożonymi drewnem, wyposażonymi w łazienki i telewizory. Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny, stołówka i świetlica góralska z kominkiem i telewizorem.
 
Dom nasz już od Świąt Bożego Narodzenia 2007r. jest dostępny dla Gości, chociaż wciąż urządzamy nowe pomieszczenia dla odwiedzających nas turystów.
 
Zapraszamy do nas zarówno w sezonie, jak i poza. Dla grup zorganizowanych lub przy dłuższym pobycie zapewniamy atrakcyjne ceny.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również