Domek Całoroczny

Od 220 zł

Kościelisko
ul. Czajki 32
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy przez cały rok do domku w Kościelisku   W tym malowniczym miejscu rozciąga się wspaniały widok na Giewont i Czerwone Wierchy   Przygotowaliśmy dla naszych Gości góralski domek 4-osobowy położony w wyjątkowym, magicznym miejscu z widokiem na Giewont i Czerwone Wierchy. W domku znajduje się salon z kominkiem i aneksem kuchennym a także dwa pokoje na piętrze z małżeńskim łóżkiem oraz dostawką. Goście mogą swobodnie korzystać z ogrodu oraz grilla, zapewniliśmy również dostęp do telewizji oraz internetu. Domek zlokalizowany jest między dwoma wyciągami narciarskimi: Szymoszkowa Polana i Butorowy Wierch. Nad nami ciągnie się Gubałówka ze szlakami a także kąpielisko
czytaj więcej

 

Zapraszamy przez cały rok

do domku w Kościelisku
 

W tym malowniczym miejscu rozciąga się wspaniały widok na Giewont i Czerwone Wierchy

 

Przygotowaliśmy dla naszych Gości góralski domek 4-osobowy położony w wyjątkowym, magicznym miejscu z widokiem na Giewont i Czerwone Wierchy.

W domku znajduje się salon z kominkiem i aneksem kuchennym a także dwa pokoje na piętrze z małżeńskim łóżkiem oraz dostawką.


Goście mogą swobodnie korzystać z ogrodu oraz grilla, zapewniliśmy również dostęp do telewizji oraz internetu.


Domek zlokalizowany jest między dwoma wyciągami narciarskimi: Szymoszkowa Polana i Butorowy Wierch. Nad nami ciągnie się Gubałówka ze szlakami a także kąpielisko zaraz pod Hotelem Kasprowy.

 

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w Kościelisku!

zwiń

Zobacz również