Anna Bukowska-Tyrała-Pokoje Gościnne

Od 40 zł

Kościelisko
ul. Nędzy-Kubińca 110
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom jest położony w malowniczej wsi Kościelisko, oddalonej od Zakopanego. Jest to dom drewniany typowo w stylu góralskim. Domek otoczony jest zielenią z miejscem na ognisko czy grilla. Naszym gościom przez cały rok mamy do zaoferowania 15 miejsc noclegowych w kameralnych pokojach 2, 3 i 4 ? osobowych wyposażonych w łazienki i TV. Na całym terenie zapewniamy bezpłatny internet !  W domku są trzy pokoje, sypialnia dwu osobowa, sypialnia trzy osobowa, salonik z kominkiem/kozą, gdzie znajduje się wersalka, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik oraz naczynia) i duża komfortowa łazienka. W okolicy znajdują się - wyciągi
czytaj więcej

Dom jest położony w malowniczej wsi Kościelisko, oddalonej od Zakopanego. Jest to dom drewniany typowo w stylu góralskim. Domek otoczony jest zielenią z miejscem na ognisko czy grilla. Naszym gościom przez cały rok mamy do zaoferowania 15 miejsc noclegowych w kameralnych pokojach 2, 3 i 4 ? osobowych wyposażonych w łazienki i TV. Na całym terenie zapewniamy bezpłatny internet !
 W domku są trzy pokoje, sypialnia dwu osobowa, sypialnia trzy osobowa, salonik z kominkiem/kozą, gdzie znajduje się wersalka, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik oraz naczynia)
i duża komfortowa łazienka.

W okolicy znajdują się
- wyciągi narciarskie dla początkujących i zaawansowanych narciarzy
- karczmy regionalne
- restauracje
Zapraszamy przez cały rok! 

zwiń

Zobacz również