Pokoje Gościnne U BASI

Od 30 zł

Mielno
ul. Pogodna 6B
76-032 mielno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne U BASI położony jest w Mielnie, 200 metrów od plaży, blisko morza.Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Mieści się w nich łazienka. W pokojach zapewniono bezpłatne WiFi. W każdym z nich znajduje się lodówka.Pokoje 2;3;4,5 osobowe. Niekrępujące wejście zewnętrzne. W każdym pokoju TV, czajnik bezprzewodowy, lodówka. Parking tylko i wyłącznie dla samochodów naszych Gości na przylegającym i ogrodzonym placu. Parking jest bezpłatny. Łazienki i WC (prysznic, umywalka) w każdym pokoju. Grill ogrodowy, wigwam, fontanna, leżaki, huśtawka. Opłata klimatyczna wliczona w cenę. Możliwość skorzystania z żelazka. Zapewniamy życzliwą i domową atmosferę.
czytaj więcej

Pokoje Gościnne U BASI położony jest w Mielnie, 200 metrów od plaży, blisko morza.

Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Mieści się w nich łazienka. W pokojach zapewniono bezpłatne WiFi. W każdym z nich znajduje się lodówka.

Pokoje 2;3;4,5 osobowe. Niekrępujące wejście zewnętrzne.

W każdym pokoju TV, czajnik bezprzewodowy, lodówka. Parking tylko i wyłącznie dla samochodów naszych Gości na przylegającym i ogrodzonym placu. Parking jest bezpłatny. Łazienki i WC (prysznic, umywalka) w każdym pokoju. Grill ogrodowy, wigwam, fontanna, leżaki, huśtawka. Opłata klimatyczna wliczona w cenę. Możliwość skorzystania z żelazka. Zapewniamy życzliwą i domową atmosferę.

zwiń

Zobacz również