Pensjonaty Mielno

Liczba ofert: 3
Mielno, Północna 5 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Pensjonaty Mielno
Savana jest nowo wybudowanym całorocznym obiektem. Na
uwagę zasługuje wspaniałe położenie w centrum Mielna, 300 metrów od morza, w cichej okolicy, z której roztacza
Od 30 zł
(0 opinii)
Domek w kratkę
Mielno, Żeromskiego 26 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Pensjonaty Mielno
Domek w Kratkę zlokalizowany 300 metrów od
jeziora Jamno i 1,2 km od bałtyckiej plaży.
Od 30 zł
(0 opinii)
Pokoje Gościnne U BASI
Mielno, Pogodna 6B , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Pensjonaty Mielno
Pokoje Gościnne U BASI położony jest w
Mielnie, 200 metrów od plaży, blisko morza.

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą pensjonaty, zapewniające doskonałe noclegi w Mielnie w czasie wakacji

Mielno jest z całą pewnością najpopularniejszym kąpieliskiem na Pomorzu Zachodnim. Leży pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim. Posiada dwa kąpieliska morski oraz przystań morską Unieście dla rybaków. Przez Mielno prowadzi wiele ścieżek rowerowych, warto też przejść się piękną aleją lipową z Mielna do Mielenka. Co ciekawe amatorzy morskich kąpieli w niskich temperaturach wody mają w Mielnie swój pomnik – Pomnik Morsa.

Co warto zwiedzić wybierając pensjonaty w Mielnie? 

Jak wiele miejscowości nadmorskich tak i Mielno posiada wiele atrakcji, które dostępne są nie tylko w sezonie letnim. Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której ulokowały się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki itp. W Mielnie znajdują się dwa bunkry, prawdopodobnie były one prochownią bądź stanowiskiem obserwacyjnym. Miejscem, które tętni życiem jest Promenada Przyjaźni spotkamy tu ulicznych grajków, mimów, kramy z pamiątkami, lodami czy goframi. Tutaj każdy wczasowicz wieczorem wybiera się na spacer lub dancing, bo wieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem, można tu kupić widokówki, pamiątki lub wiele innych rzeczy. 

Jakie są najpopularniejsze pensjonaty w Mielnie?

Jednymi z najbardziej popularnymi wśród pensjonatów w Mielnie są te z możliwością wyżywienie oraz o wysokim standardzie. Pokoje pensjonatów są bardzo dobrze wyposażone i komfortowo urządzone, posiadają klimatyzacje. Dodatkowo teren obiektów jest ogrodzony i monitorowany. 

Ile kosztuje nocleg w pensjonacie w Mielnie?

Koszt noclegu w pensjonacie w Mielnie to ok. 50 zł za osobę. Należy również zwrócić uwagę na sezon w jakim będziemy wypoczywać, cena w sezonie wysokim będzie wyższa. Cena zależy także od ilości osób, długości pobytu oraz czy to będzie noclegi z wyżywieniem.

Jakie pensjonaty wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Pensjonaty zwykle nastawione są na wypoczynek z dziećmi. Posiadają doskonałe zapłacze dla najmłodszych, sale i place zabaw, mnóstwo zabawek, gier planszowych czy video. Ponadto teren pensjonatów jest ogrodzony, monitorowany, znajduje się w nim mnóstwo terenu zielonego do aktywnego wypoczynku.