Agroturystyka Piekielnik

Agroturystyka Piekielnik

Agroturystyka Piekielnik w miejscowości Czarny Dunajec
Google Ads 300x250

Opis

Zajmujemy się agroturystyką w niedużej miejscowości o nazwie Piekielnik. Prawie każdego dnia ze wzgórza, na którym znajduje się nasz budynek wypoczynkowy, dzięki korzystnemu oddaleniu od innych zabudowań, widać panoramę Tatr oraz Babią Górę. Prowadzi do nas droga w większości pokryta twardą nawierzchnią, przejezdna również zimą. Jeśli chcesz porządnie odpocząć od codziennych zmartwień, to dobrze trafiłeś. Oferujemy tani, atrakcyjny i komfortowy wypoczynek. 
 
Posiadamy pokoje kilkuosobowe z wygodnymi łóżkami, łazienkami z prysznicem i wyposażoną kuchnią. Dla wszystkich tych, którzy lubią surfować w internecie, przygotowaliśmy darmowy dostęp do sieci bezprzewodowej Wi-FI. Przy budynku znajduje się obszerny parking. Posiadamy również ogród, w którym można rozbić namiot. Z racji znacznej odległości od głównej drogi przebiegającej przez naszą miejscowość, panuje tu bardzo niskie natężenie dźwięku. W lecie słychać ćwierkanie ptaków, często odwiedzają nas bociany, a w zimie wiatr majestatycznie unosi w powietrzu płatki śniegu. Jako, że znajdujemy się niedaleko gór, w czasie kilkunatu minut, można dojść do starego iglastego lasu, w którym czekają na nas grzyby, maliny i borówki.
 
W naszym gospodarstwie agroturystycznym organizujemy spotkania przy grillu oraz ogniska, gdzie można przygotować świetnie smakujące kiełbaski. Za to dla osób lubujących się w turystyce rowerowej, okoliczne wzgórza i doliny są doskonałym terenem do jazdy i sprawdzenia swoich umiejętności i wytrzymałości. Z okien naszego budynku rozpościera się widok na Torfowiska Orawsko-Nowotarskie z unikalnym ekosystemem. Jeśli nie straszne są Ci wyprawy gdzie możesz się przemoczyć, to warto je odwiedzić. Jeśli interesujecie się kultura regionu Orawy, dawnymi zwyczajami i architekturą, 15 km stąd, w Zubrzycy Górnej, znajduje się "Muzeum - Orawski Park Etnograficzny". Pokonując 34 kilometry, w Czarnym Dunajcu skręcając na Chochołów - gdziej znajdują się piękne drewniane góralskie zabudowania - znajdziemy się w Zakopanym. Jadąc trasą 957, dojedziemy do Nowego Targu, a stamtąd już niedaleko do Hotelu Bania **** Thermal & Ski. Piekielnik leży blisko granicy ze Słowacją. Do najpiękniejszego zamku na Słowacji "Oravský hrad" trzeba pokonać trasę wynoszącą 50 km, ale wspomnienia ze zwiedzania będą niezapomniane.
 
Serdecznie zapraszamy!