Juszczyńska Polana

Od 460 zł

Juszczyńska Polana

Juszczyńska Polana w miejscowości Juszczyn
Google Ads 300x250

Opis

Oddajemy do Państwa dyspozycji bardzo atrakcyjny, zadbany i funkcjonalny dom wolnostojący położony w woj. małopolskim, Beskidzie Makowskim w miejscowości Juszczyn.  Oddalony o 6 km od drogi krajowej nr 28. Dodatkowym atutem położenia  domu jest odległość od  większych miast takich jak: Kraków- 65 km, Zakopane- 65 km, Wadowice- 45 km, oraz Zawoja- 25 km.

Dom z elementami drewnianymi i nutką nowoczesności o powierzchni użytkowej  150 m2. W jego skład wchodzą:  umeblowana w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem, 3 sypialnie łącznie dla 6 osób, 2 łazienki (w tym łazienka na górze posiada wannę z hydromasażem). Na wyposażeniu domu jest też pralka, suszarka do powieszenia prania, deska do prasowania, żelazko, ręczniki do sauny oraz leżaki. Obok domu znajdują się 2 miejsca parkingowe. Sauna do dyspozycji gości w cenie pobytu. W wolnych chwilach goście mogą także zrelaksować się na tarasie przy grillu bądź w altanie, obok której jest miejsce na  rozpalenie ogniska. Dla najmłodszych dostępna jest piaskownica, trampolina oraz dużo wolnej przestrzeni do grania w piłkę.

W sezonie zimowym ogrzewanie i odśnieżanie pozostaje w kwestii wynajmującego. Istnieje też możliwość skorzystania z naszego Parku w Osielcu (9km od domu), który zapewnia wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Miejsce to jest  bardzo ustronne, idealne dla osób, które szukają ciszy, spokoju, oraz chcą odpocząć od zgiełku miasta.  Otoczenie lasów, bukowo- świerkowo- jodłowych z domieszką olchy i jaworu, tworzy niezwykle korzystny mikroklimat uzdrowiskowy. Lasy te zamieszkuje wiele gatunków ptaków takich jak: kosy, dzięcioły, wilgi, sikorki, których piękny ranny śpiew to raj dla uszu. Coroczny, obfity wysyp grzybów zachęca do spacerów po lesie.

Preferowane małżeństwa sakramentalne i rodziny z dziećmi. Ze względu na położenie obiektu niemile widziane spożywanie alkoholu i urządzanie głośnych imprez. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji.