Domek Pod Orłem

Od 120 zł

Uherce Mineralne 276
38-623 Uherce Mineralne
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Zapraszam na wypoczynek w Bieszczady!!! Domek "Pod Orłem" to budynek wolnostojący w leśnej otulinie, zapewnia ciszę i spokój osobom, które potrzebują odprężenia. Do głównej drogi jest 500 m, do zalewu w Myczkowcach 4 km a do Soliny 11 km. Jest to świetna baza wypadowa w różne partie Bieszczad. Domek 4 osobowy posiada:pokój z dwoma łóżkami, - aneks kuchenny z małym salonem, wersalką (aneks wyposażony m. in. W expres do kawy, toster, komplet talerzy, sztućców, garnków itp) - wnęka na półpiętrze z materacem - łazienka, wc - mały taras (nie zadaszony)   Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery oraz grill. Dla dzieci:
czytaj więcej

Zapraszam na wypoczynek w Bieszczady!!!

Domek "Pod Orłem" to budynek wolnostojący w leśnej otulinie, zapewnia ciszę i spokój osobom, które potrzebują odprężenia. Do głównej drogi jest 500 m, do zalewu w Myczkowcach 4 km a do Soliny 11 km. Jest to świetna baza wypadowa w różne partie Bieszczad.

Domek 4 osobowy posiada:pokój z dwoma łóżkami,
- aneks kuchenny z małym salonem, wersalką (aneks wyposażony m. in. W expres do kawy, toster, komplet talerzy, sztućców, garnków itp)
- wnęka na półpiętrze z materacem
- łazienka, wc
- mały taras (nie zadaszony)

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery oraz grill.

Dla dzieci:

- trampolina
- huśtawka z opony na drzewie
- siatka do kometki

Atrakcje w okolicy:

- Caritas Myczkowce w tym konie, ogród biblijny itp.
- Drezyny Kolejowe - Uherce
- ścieżka rowerowa
- możliwość korzystania z wycieczek (Lwów, Węgry, Słowacja)
- Browar Rzemieślniczy "Ursa Maior"
- liczne smażalnie i restauracje

 

 

 

Uherce Mineralne to wieś leżąca przy dużej obwodnicy bieszczadzkiej, położona w Kotlinie Uherczańskiej nad rzeką Olszanką gdzie znajduje się wyjątkowy pomnik przyrody nieożywionej - Wodospad na Olszance. Mimo, że we wsi nie ma drewnianych obiektów sakralnych, to wiedzie tędy „Szlak Architektury Drewnianej” prowadzący z Leska w okolice Ustrzyk Dolnych, , na którym podziwiać można najpiękniejsze drewniane cerkwie i kościoły. Dla cyklistów oznakowano   Szlak „Zielony Rower R 61 Greenway Karpaty Wschodnie” (znaki niebieskie) akcentujący walory przyrodnicze i  kulturowe okolicy. Prowadzi tu też szlak Zielony Rower 6A „Góry Słonne”, wiodący przez najpiękniejsze fragmenty tego położonego na północ od Bieszczadów pasma.
 

zwiń

Udogodnienia

Cennik

CENA

120 - 140 PLN całość 

KONTO: 93 1020 2980 0000 2902 0012 2879 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również