Domek w Bieszczadach u Agaty

Od 35 zł

Baligród
ul. Kazimierza Wielkiego 50
38-606 Baligród
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NOWYCH, KOMFORTOWYCH DOMKÓW położonych w uroczej, malowniczej, bieszczadzkiej miejscowości Baligród.   DOMKI SĄ CAŁOROCZNE  Z KOMINKIEM dwupoziomowe (ok. 65m2) z zadaszonym tarasem widokowym, wybudowane w całości z drewna sosnowego i świerkowego, co daje wewnątrz wyjątkowy, sprzyjający klimat.   Domek posiada:   dwie oddzielne sypialnie z wygodnymi łóżkami aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażalka, czajnik elektryczny, 4-palnikowa kuchenka gaz., komplet naczyń i garnków) łazienkę z wygodną kabiną natryskową (hydromasaż) duży salon (ok.25m2) z kominkiem i TV (Polsat Cyfrowy) internet bezprzewodowy (Wi-Fi) parking przed domkiem (oświetlony)            
czytaj więcej
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NOWYCH, KOMFORTOWYCH DOMKÓW położonych w uroczej, malowniczej, bieszczadzkiej miejscowości Baligród.
 
DOMKI SĄ CAŁOROCZNE  Z KOMINKIEM dwupoziomowe (ok. 65m2) z zadaszonym tarasem widokowym, wybudowane w całości z drewna sosnowego i świerkowego, co daje wewnątrz wyjątkowy, sprzyjający klimat.
 
Domek posiada:
 
  • dwie oddzielne sypialnie z wygodnymi łóżkami
  • aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażalka, czajnik elektryczny, 4-palnikowa kuchenka gaz., komplet naczyń i garnków)
  • łazienkę z wygodną kabiną natryskową (hydromasaż)
  • duży salon (ok.25m2) z kominkiem i TV (Polsat Cyfrowy)
  • internet bezprzewodowy (Wi-Fi)
  • parking przed domkiem (oświetlony)

 

 

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również