Domek w kratkę

Od 30 zł
Domek w kratkę w miejscowości Mielno
Google Ads 300x250

Mielno
ul. Żeromskiego 26
76-032 Mielno
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Mielno Domek w Kratkę zlokalizowany 300 metrów od jeziora Jamno i 1,2 km od bałtyckiej plaży. Zapraszamy do niepowtarzalnych kwater prywatnych w Mielnie w naszym kameralnym DOMKU.  Do dyspozycji pokoje z wygodnym wyposażeniem (łazienki, aneks kuchenny, TV, lodówki).Gościom, którzy cenią prywatność i wygody oferujemy samodzielny 4-osobowy pokój z osobnym wejściem w mniejszym budynku na terenie posesji. W pokoju znajduję się małżeńskie łoże oraz kanapa. Jest też łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem.Każdy pokój wyposażono w telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Pokoje dysponują łazienką z prysznicem. Ich wyposażenie obejmuje także wentylator.Ten obiekt z murem pruskim dysponuje ogrodem z placem zabaw dla dzieci,
czytaj więcej

Mielno Domek w Kratkę zlokalizowany 300 metrów od jeziora Jamno i 1,2 km od bałtyckiej plaży. 

Zapraszamy do niepowtarzalnych kwater prywatnych w Mielnie w naszym kameralnym DOMKU. 

Do dyspozycji pokoje z wygodnym wyposażeniem (łazienki, aneks kuchenny, TV, lodówki).

Gościom, którzy cenią prywatność i wygody oferujemy samodzielny 4-osobowy pokój z osobnym wejściem w mniejszym budynku na terenie posesji. W pokoju znajduję się małżeńskie łoże oraz kanapa. Jest też łazienka oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Każdy pokój wyposażono w telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Pokoje dysponują łazienką z prysznicem. Ich wyposażenie obejmuje także wentylator.

Ten obiekt z murem pruskim dysponuje ogrodem z placem zabaw dla dzieci, wydzielonym miejscem na grilla i wędzarnią. Nocą ogród jest oświetlony.

Do dyspozycji Gości jest także wspólna kuchnia oraz sklep. 

Na terenie posesji jest wspaniały murowany GRILL z WĘDZARNIĄ. Przygotowaliśmy też pięknie oświetlone miejsce do biesiadowania.

Zapewnia bezpłatny parking.

W najbliższej okolicy znajdziecie państwo wiele atrakcji rozrywkowych, kulturalnych i gastronomicznych. W bliskim sąsiedztwie naszego DOMKU funkcjonują latem tanie stołówki, w których można wykupić posiłki, sklepy spożywcze a także duży kryty basen. Tuż przy posesji funkcjonuje całodobowy płatny parking strzeżony.

zwiń

Zobacz również