FreeDom

Od 35 zł
FreeDom w miejscowości Ponice
Google Ads 300x250

Ponice
ul. Ponice 65
34-700 Rabka-Zdrój
Beskid Wyspowy
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, grupy zorganizowane. Tak jak i Ty cenimy sobie czystość i komfort. Doskonała baza wypadowa na górskie spacery: Maciejowa, Turbacz, Luboń, Stare Wierchy.Dom składa się z czterech pokoi, salonu (tv, internet), kuchni (lodówka, palniki), dwóch łazienek (wanna, prysznic), dwóch korytarzy, tarasu, podjazdu do parkowania samochodów. Dom jest ogrodzony oraz wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty Bieżąca ciepła woda, jest ogrzewany.Dom wynajmujemy na wyłączność, oddajemy go w ręce gości czystym i zadbanym.Amatorzy zimowego szaleństwa w okolicach Rabki odnajdą stoki narciarskie: Chabówka "U Żura", Maciejowa, Zaryte "Polczakówka"Niedaleko do Bukowiny Tatrzańskiej a także Białki Tatrzańskiej (40 minut samochodem), Zakopanego
czytaj więcej

Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, grupy zorganizowane. Tak jak i Ty cenimy sobie czystość i komfort. Doskonała baza wypadowa na górskie spacery: Maciejowa, Turbacz, Luboń, Stare Wierchy.

Dom składa się z czterech pokoi, salonu (tv, internet), kuchni (lodówka, palniki), dwóch łazienek (wanna, prysznic), dwóch korytarzy, tarasu, podjazdu do parkowania samochodów. Dom jest ogrodzony oraz wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty Bieżąca ciepła woda, jest ogrzewany.

Dom wynajmujemy na wyłączność, oddajemy go w ręce gości czystym i zadbanym.

Amatorzy zimowego szaleństwa w okolicach Rabki odnajdą stoki narciarskie: Chabówka "U Żura", Maciejowa, Zaryte "Polczakówka"

Niedaleko do Bukowiny Tatrzańskiej a także Białki Tatrzańskiej (40 minut samochodem), Zakopanego (50-60 minut samochodem) i Słowację.


zwiń

Zobacz również