Domek Górskie Marzenie

Od 50 zł

Brenna
ul. Górecka 83
43-438 Brenna
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domek Górskie Marzenie to idealne miejsce na wypoczynek, regenerację sił i relaks. Jest położony w miejscowości Brenna w malowniczym Beskidzie Śląskim.   Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowo urządzony i wyposażony dom. Posiada cztery pokoje sypialne oraz dwie łazienki z wanną i prysznicem.   Domek posiada gustownie urządzony salon kominkowy z TV i wyjściem na taras z widokiem na góry i rzekę oraz kuchnię wyposażoną w piekarnik, płytę grzewczą, zmywarkę, lodówkę i zastawę stołową. Nasz obiekt otoczony jest pięknym ogrodem ze strefą wypoczynkową i rekreacyjną. Znajduje się w niej grill z tradycyjnym piecem w brzozowym zagajniku i kącik wypoczynkowy z piaskownicą,
czytaj więcej

Domek Górskie Marzenie to idealne miejsce na wypoczynek, regenerację sił i relaks. Jest położony w miejscowości Brenna w malowniczym Beskidzie Śląskim.

 

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowo urządzony i wyposażony dom. Posiada cztery pokoje sypialne oraz dwie łazienki z wanną i prysznicem.

 

Domek posiada gustownie urządzony salon kominkowy z TV i wyjściem na taras z widokiem na góry i rzekę oraz kuchnię wyposażoną w piekarnik, płytę grzewczą, zmywarkę, lodówkę i zastawę stołową.

Nasz obiekt otoczony jest pięknym ogrodem ze strefą wypoczynkową i rekreacyjną. Znajduje się w niej grill z tradycyjnym piecem w brzozowym zagajniku i kącik wypoczynkowy z piaskownicą, basenem dla dzieci, huśtawkami, leżakami i hamakiem z moskitierą.

Istnieje także możliwość skorzystania z pysznego cateringu, warsztatów rękodzieła artystycznego (decoupage, filcowanie, sutasz itp.) prowadzonych przez instruktora i kąpieli solankowym w pobliskim sanatorium.

Wybrane atrakcje w okolicy:
- rzeka Brennica, na której kaskadach można pływać
- szlaki piesze i rowerowe
- Chlebowa Chata
- Muzeum Kossaków
- park linowy
- Pijalnia Wód
- wyciąg gondolowy na Błatnię i krzesełkowy na Skrzyczne.

zwiń

Zobacz również