Nocleg w Brennej przy wyciągu
Noclegi blisko stoku w Brennej Ski-Dolina, WęgierSki, Stary Groń ! Jeśli marzysz o zimowym wypoczynku w Beskidzie Śląskim, Brenna oferuje pokoje, domki, apartamenty, ośrodki wczasowe, pensjonaty, wille i agroturystykę blisko wyciągu. To miejsce dla miłośników narciarstwa, snowboardu i górskich krajobrazów, które przyciąga swoim spokojem i doskonałą infrastrukturą.
Stacja Narciarska Ski-Dolina, to nowoczesna 4-osobowa kolej linowa o długości 800 m oraz wyciąg talerzykowy o długości 600 m. Trasy są różnorodne, dobrze naśnieżone i oświetlone, a dla najmłodszych przygotowano Strefę Renifera z wyciągami taśmowymi, stokiem saneczkowym i snowtubingiem.
Brenna WęgierSki to kolejna propozycja dla narciarzy, z ponad 5 km tras o różnym stopniu trudności. Dostępne są wyciągi orczykowe, szkółka narciarska oraz trasa saneczkowa.
Wyciąg Stary Groń oferuje trasę o długości 635 m, idealną dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Wyciąg jest oświetlony, działa wypożyczalnia sprzętu oraz bar-restauracja.
Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy Dolina Leśnicy to 2 km tras narciarskich obsługiwanych przez trzy wyciągi talerzykowe. Na miejscu działa szkoła narciarska, a przy stoku znajduje się bar i restauracja „Leśna” z kominkiem.
Wyciąg Malinka to świetne miejsce dla początkujących i średniozaawansowanych, z łatwą trasą o długości 500 m. Na miejscu dostępna jest gastronomia, parking oraz instruktorzy narciarscy.
Brenna to idealne miejsce na zimowy urlop. Zarezerwuj nocleg w pobliżu stoku i ciesz się aktywnym wypoczynkiem w malowniczym Beskidzie Śląskim!