HALIT

Od 69 zł
HALIT w miejscowości Kościelisko
Google Ads 300x250

Kościelisko
ul. Groń 1
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Opis

"Halit" to idealne miejsce na wypoczynek lub punkt wypadowy dla szalonych wypraw. To doskonałe miejsce na odprężający relaks bądź twórcze działania. Tuż obok czekają Tatry, Dolina Kościeliska i bliskie Zakopane.  Czekają na Was komfortowe pokoje oraz dodatkowe atrakcje: sauna, bilard, darmowy dostęp do Internetu (WiFi), karczma i dobrze zaopatrzony bar. Pomożemy w zaplanowaniu ciekawego wypoczynku, chętnie wskażemy interesujące miejsca lub zasugerujemy niezapomniane rozrywki. Zapewniamy niskie ceny i miłą atmosferę tradycyjnego pensjonatu uzupełnioną wszystkim, czego oczekuje współczesny turysta. Z radością witamy gości indywidualnych i zorganizowane grupy. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy!
czytaj więcej
"Halit" to idealne miejsce na wypoczynek lub punkt wypadowy dla szalonych wypraw. To doskonałe miejsce na odprężający relaks bądź twórcze działania. Tuż obok czekają Tatry, Dolina Kościeliska i bliskie Zakopane. 

Czekają na Was komfortowe pokoje oraz dodatkowe atrakcje:
  • sauna,
  • bilard,
  • darmowy dostęp do Internetu (WiFi),
  • karczma i dobrze zaopatrzony bar.
Pomożemy w zaplanowaniu ciekawego wypoczynku, chętnie wskażemy interesujące miejsca lub zasugerujemy niezapomniane rozrywki.

Zapewniamy niskie ceny i miłą atmosferę tradycyjnego pensjonatu uzupełnioną wszystkim, czego oczekuje współczesny turysta.

Z radością witamy gości indywidualnych i zorganizowane grupy. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Satysfakcja naszych Gości jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy!
zwiń

Zobacz również