Nocleg uDany

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Droga na Wierch 11
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy do Kościeliska, gdzie Państwa pobyt będzie na pewno uDANY!   Dom znajduje się w cichej, spokojnej dzielnicy leżącej zaledwie 2,5 km od centrum Zakopanego. Każdy pokój posiada własną łazienkę a na wyposażenie składają się również TV satelitarna, czajnik, naczynia oraz sztućce. Na korytarzu lodówka i mikrorfalówka do wspolnego użytku. Pokoje są tylko dwa, dlatego też zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę. W okolicy znajduje się kolej krzesekowa Butorowy Wierch oraz stacja narciarska Szymoszkowa (1 km). Dodatkowo doskonałe połączenie z dolinami Tatrzanskimi, do przystanku 200m, obok równiez restauracje i sklep.  Zapraszamy Serdecznie!!    
czytaj więcej


 

Zapraszamy do Kościeliska,
gdzie Państwa pobyt będzie na pewno uDANY!


 

Dom znajduje się w cichej, spokojnej dzielnicy leżącej zaledwie 2,5 km od centrum Zakopanego.


Każdy pokój posiada własną łazienkę a na wyposażenie składają się również TV satelitarna, czajnik, naczynia oraz sztućce. Na korytarzu lodówka i mikrorfalówka do wspolnego użytku. Pokoje są tylko dwa, dlatego też zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę.


W okolicy znajduje się kolej krzesekowa Butorowy Wierch oraz stacja narciarska Szymoszkowa (1 km). Dodatkowo doskonałe połączenie z dolinami Tatrzanskimi, do przystanku 200m, obok równiez restauracje i sklep. 


Zapraszamy Serdecznie!!

 


 

zwiń

Zobacz również