Willa u Wieśka

Kościelisko
ul. ul. Pitoniówka 25
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Regionalne Do dyspozycji naszych Gości oferujemy przytulną góralską izbę, w której przy ciepłym kominku można spędzić przyjemne wieczory np. po nartach. Oferujemy według życzeń śniadania i obiadokolacje.  Na korytarzu dwa odrębne prysznice i dwie odrębna ubikacje. W obiekcie naszym znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony.  Kościelisko to wieś podhalańska w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, siedziba gminy Kościelisko. W Kościelisku godny polecenia jest drewniany kościół pod wezwaniem św. Kazimierza wybudowany w 1916 r. Wszystkie pokoje dla niepalących !  Ilość pokoi:3 Ilość miejsc:10  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: kom. 607-536-433 stacjonarny (18) 207-03-81     
czytaj więcej

Pokoje Regionalne

Do dyspozycji naszych Gości oferujemy przytulną góralską izbę, w której przy ciepłym kominku można spędzić przyjemne wieczory np. po nartach.

Oferujemy według życzeń śniadania i obiadokolacje. 

Na korytarzu dwa odrębne prysznice i dwie odrębna ubikacje.
W obiekcie naszym znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony. 

Kościelisko to wieś podhalańska w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, siedziba gminy Kościelisko. W Kościelisku godny polecenia jest drewniany kościół pod wezwaniem św. Kazimierza wybudowany w 1916 r.

Wszystkie pokoje dla niepalących ! 

Ilość pokoi:3
Ilość miejsc:10 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
kom. 607-536-433
stacjonarny (18) 207-03-81 

 

 

zwiń

Zobacz również