Pokoje Maryniarczyk

Od 35 zł

Kościelisko
ul. St. Nędzy Kubińca 190
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Kościeliska oddalonego o 6 km od Zakopanego położonego u podnóża Tatr Zachodnich i Pasma Gubałowskiego. Na terenie Kościeliska znajdują się dwie największe doliny - Chochołowska i Kościeliska.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, który znajduje się w centrum miejscowości Kościelisko. Z okien roztacza się przepiękna panorama Tatr. Zatem jest to dokonałe miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych (na miejscu jest możliwość wypożyczenia roweru). Zimą miłoścnicy białego szaleństwa mogą korzystać z pobliskich wyciągów. Niedaleko zndjdują się sklep spożywczy, karczma regionalna, oraz Dom Ludowy gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy regionalne. Dobra lokalizacja umożliwia łatwe dostanie się do Zakopanego (w
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Kościeliska oddalonego o 6 km od Zakopanego położonego u podnóża Tatr Zachodnich i Pasma Gubałowskiego. Na terenie Kościeliska znajdują się dwie największe doliny - Chochołowska i Kościeliska. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, który znajduje się w centrum miejscowości Kościelisko. Z okien roztacza się przepiękna panorama Tatr. Zatem jest to dokonałe miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych (na miejscu jest możliwość wypożyczenia roweru). Zimą miłoścnicy białego szaleństwa mogą korzystać z pobliskich wyciągów. Niedaleko zndjdują się sklep spożywczy, karczma regionalna, oraz Dom Ludowy gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy regionalne. Dobra lokalizacja umożliwia łatwe dostanie się do Zakopanego (w pobliżu przystanek PKS i BUS). Na terenie naszego obiektu znajduje się miejsce na grilla i ognisko. Istnieje możliwość organizacji kuligu. 

Zapraszamy 

Mamy do zaoferowania

  • 45 miejsc noclegowych w pokojach:
  • 1,2,3 i 4 osobowych.
  • Pokoje z łazienkami i telewizorem. Obok budynku znajduje się parking.

Ceny do uzgodnienia.
Dla grup zorganizowanych ceny do negocjacji.

Zapraszamy 

zwiń

Zobacz również