Pokoje u Agnieszki

Od 70 zł

Polańczyk
ul. Cicha 5
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Pokoje u Agnieszki znajdują się w malowniczej miejscowości Polańczyk w Bieszczadach. Oferujemy komfortowe warunki pobytu i świeże, zdrowe powietrze. Nasz dom położony jest nad jeziorem Solińskim, a z okien rozciągają się piękne widoki na góry i jezioro.   Posiadamy pokoje 2-osobowe i studio 4-osobowe z niezależnymi wejściami. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV, szafę, stół, krzesła, komodę, łóżka oraz balkon. Do dyspozycji gości jest także aneks kuchenny, bezprzewodowy Internet i grill. W pobliżu znajdują się: - restauracje, bary - ośrodki z możliwością wykupienia posiłków - kąpieliska, brodzik dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego - poczta, bank, bankomaty, apteka, sklep - biura
czytaj więcej

 

Pokoje u Agnieszki znajdują się w malowniczej miejscowości Polańczyk w Bieszczadach. Oferujemy komfortowe warunki pobytu i świeże, zdrowe powietrze.

Nasz dom położony jest nad jeziorem Solińskim, a z okien rozciągają się piękne widoki na góry i jezioro.

 

Posiadamy pokoje 2-osobowe i studio 4-osobowe z niezależnymi wejściami. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV, szafę, stół, krzesła, komodę, łóżka oraz balkon.

Do dyspozycji gości jest także aneks kuchenny, bezprzewodowy Internet i grill.

W pobliżu znajdują się:
- restauracje, bary

- ośrodki z możliwością wykupienia posiłków
- kąpieliska, brodzik dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego
- poczta, bank, bankomaty, apteka, sklep
- biura turystyczne organizujące wycieczki do Lwowa (wymagany paszport), na Węgry, Słowację oraz po Bieszczadach.

zwiń

Zobacz również