Solaris

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 222
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy na wypoczynek w góry do położonego w Kościelisku ośrodka wypoczynkowego tylko 4km od centrum Zakopanego!Zapraszamy Państwa do naszego obiektu Solaris, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie Zakopanego i oferuje pokoje 2, 3, 4 ? osobowe z łazienką, TV i dostępem do internetu oraz z tarasem z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Mamy ogólnodostępną: - kuchnie - świetlice - regionalny barek - parking - grill - plac zabaw - kominek - miejsce na ognisko Lokalizacja naszego domku jest u podnóża Giewontu i Czerwonych Wierchów, co umożliwia piesze wędrówki na szlaki górskie bez konieczności dojazdu. W pobliżu naszego obiektu znajdziecie miejsce, gdzie
czytaj więcej

Zapraszamy na wypoczynek w góry

do położonego w Kościelisku ośrodka wypoczynkowego

tylko 4km od centrum Zakopanego!


Zapraszamy Państwa do naszego obiektu Solaris, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie Zakopanego i oferuje pokoje 2, 3, 4 ? osobowe z łazienką, TV i dostępem do internetu oraz z tarasem z pięknym widokiem na panoramę Tatr.

Mamy ogólnodostępną:

- kuchnie
- świetlice
- regionalny barek
- parking
- grill
- plac zabaw
- kominek
- miejsce na ognisko

Lokalizacja naszego domku jest u podnóża Giewontu i Czerwonych Wierchów, co umożliwia piesze wędrówki na szlaki górskie bez konieczności dojazdu.
W pobliżu naszego obiektu znajdziecie miejsce, gdzie możecie zjeść regionalne dania Karczma.

Solaris jest idealnym miejscem, gdzie panuje miła atmosfera oraz bliskość przyrody pozwolą nam się oderwać od codzienności i się zrelaksować. Ponadto oferujemy dogodne warunki oraz przystępną cenę na każdą kieszeń.

! Promocja od maja do września! 


 

zwiń

Zobacz również