Spiskie Spanie

Od 200 zł
Spiskie Spanie w miejscowości Kacwin
Google Ads 300x250

Kacwin
ul. Jutrzenki 11
34-441 Kacwin
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Planujesz niezapomniany wypad w Pieniny? Zabierz bliskich do domku Spiskie Spanie, znajdującego się miejscowości Kacwin. To idealna baza wypadowa do pieszych i rowerowych wycieczek oraz do wypoczynku. Oferujemy całoroczny, nowo wybudowany 8-osobowy domek położony w cichej spokojnej okolicy. Obiekt jest w pełni wyposażony z dogodnym dojazdem. Znajduje się w nim salon z aneksem kuchennym, łazienka, a na pietrze 2 sypialnie z pięknym widokiem na Tatry. Na zewnątrz jest taras z miejscem do odpoczynku oraz grilowania, miejsce do zabawy dla dzieci Naszym atutem jest lokalizacja! W bliskim sąsiedztwie znajdują sie Spływ Przełomem Dunajca, Trzy Korony, Szczawnica, Rezerwat Homole, Kolejka na Palenice,
czytaj więcej

Planujesz niezapomniany wypad w Pieniny? Zabierz bliskich do domku Spiskie Spanie, znajdującego się miejscowości Kacwin. To idealna baza wypadowa do pieszych i rowerowych wycieczek oraz do wypoczynku.

Oferujemy całoroczny, nowo wybudowany 8-osobowy domek położony w cichej spokojnej okolicy.

Obiekt jest w pełni wyposażony z dogodnym dojazdem. Znajduje się w nim salon z aneksem kuchennym, łazienka, a na pietrze 2 sypialnie z pięknym widokiem na Tatry.

Na zewnątrz jest taras z miejscem do odpoczynku oraz grilowania, miejsce do zabawy dla dzieci

Naszym atutem jest lokalizacja! W bliskim sąsiedztwie znajdują sie Spływ Przełomem Dunajca, Trzy Korony, Szczawnica, Rezerwat Homole, Kolejka na Palenice, Zamek w Niedzicy, Zapora wodna Czorsztyn, Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztynskim,Termy Bania, Zakopane,

Miłośnicy białego szaleństwa, także docenią walory naszego położenia, ponieważ wyciągi narciarskie m.in w Białce Tatrzańskiej, Niedzicy, Jurgowie i wiele innych atrakcji są w pobliżu. Pnadto zimą organizujemy kuligi z pochodniami i ogniskiem. Blisko granica ze Słowacją.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która mamy nadzieję, przekona Państwa do przyjazdu do nas!

 

Zapraszamy serdecznie!

 

zwiń

Zobacz również